Príchuť rána ako z Hollywoodu? Ochutnajte Hubert Nealko a aj bežný deň sa môže stať netradičným!


6375   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Aj bežný deň sa môže stať netradičným s Hubert Nealko

Ľudia sa rozdeľujú na dva typy – čaj či káva? Typické nápoje, ktoré sú súčasťou raňajok. Čo by ste povedali na výraznú zmenu ranného rituálu? Keby ste tieto klasické nápoje vymenili za niečo chladené? Počas nadchádzajúcich teplých rán to bude výborný štart do nového dňa. A bude to niečo, čo vám zaručí neobyčajný začiatok dňa. Náš tip – Hubert Nealko!

Skúste si pripraviť Mimózu – jeden z najznámejších televíznych kokteilov, ktorý sa kvôli jeho ľahkosti pije počas raňajok či bruncha. Avšak počas pracovného týždňa si ho môžete pripraviť s menšou, no rovnako chutnou obmenou! Stačí, ak vymeníte alkoholický sekt za nealkoholické bublinky. Raňajky nemusia byť nuda a vôbec neprekáža, že budete o pár minút šoférovať do práce.

Aj bežný deň sa môže stať netradičným s Hubert Nealko2

K príprave tohto žltého osviežujúceho nápoja v nealkoholickej verzii sú potrebné len 2 ingrediencie:

  • 75 ml pomarančového džúsu
  • 75 ml Hubert Nealkoholický

Ingrediencie lejte do pohára chladené a ako prvý nalejte sekt. Podávajte v pohároch na šumivé víno, aby ste si udržali noblesu a začali svoje ráno ako z hollywoodskeho filmu.

Aj bežný deň sa môže stať netradičným s Hubert Nealko, Nezvyčajný pracovný obed či oslava narodenín v práci

Nezvyčajný pracovný obed, či oslava narodenín v práci?

Problémová situácia nastáva, keď niekto z kolegov oslavuje narodeniny. Chcete mu zablahoželať a radi by ste si s ním aj pripili na jeho zdravie? Problém je, že ste v práci. Vo všeobecnosti sekt vyžaruje atmosféru špeciálnej udalosti, oslavy či výnimočnej chvíle. A to bez ohľadu na to, či ide o alkoholický, alebo jeho nealkoholický variant.

Neprehliadnite:
Džemujte a želírujte na MAXImum vďaka novej Kyseline citrónovej

Naskytá sa ideálna príležitosť vychutnať si Hubert Nealko vyrábaný z kvalitného odrodového vína, z ktorého bol odstránený alkohol, pričom si ponecháva všetky charakteristické vlastnosti – chuť, farbu a vôňu. Jemne ovocný buket s nádychom grapefruitu a svetložltá farba so zelenkavými odleskami robí z tohto dealkoholizovaného vína vkusný nápoj sviežej a harmonicky ľahkej chuti.

Bublinková nealko vlna počas voľného času

Sekt sa dokonale hodí aj k športu. Ste prekvapení? K športu, ktorý vyžaruje eleganciu, ako sú napríklad spoločenské tance. Tanečné hodiny v nealko rytme sú skvelou alternatívou, keďže sa pri takejto pohybovej aktivite musíte cítiť plne sústredení, učiť sa a pamätať si kroky. Zároveň si udržíte „fancy“ atmosféru s priateľmi. Vyskúšajte!

Aj bežný deň sa môže stať netradičným s Hubert Nealko, piknik pri zapade slnka

Piknik pri západe slnka

Teploty sa počas dňa šplhajú nad 20 stupňov, čo nás nabáda na jeho zakončenie v prírode s chutným piknikovým košom plným dobrôt. Pravdaže, v príjemnej spoločnosti a fľašou lahodného nealko sektu, ktorého ovocný buket dotvára celkovú atmosféru v kruhu priateľov. Po celom dni sa priam žiada pohár dobre vychladeného nealko sektu, ktorý dodá výraznú bodku za vašim úspešným dňom!

Basic-Hubert-Logo

 

 

 

www.hubertonline.sk
www.hubertsekt.sk