Džemujte a želírujte na MAXImum vďaka novej Kyseline citrónovej. Dr. Oetker vie ako na to!


6078   -   1
Share:

Džemy, marmelády, sirupy či ovocné želé? Áno, sezóna zavárania a želírovania nám už klope na dvere! Preto Dr. Oetker, líder kategórie prípravkov na zaváranie, prichádza s obľúbeným pomocníkom v novom, želírujte vo väčšom a praktickejšom balení. Kyselina citrónová Dr. Oetker v 80 g MAXI balení so šikovným „zip-lock“ uzáverom teraz poteší všetkých milovníkov domáceho džemovania a ekologického upratovania bez chémie. Vďaka nej vyčarujete nielen skvelé pochutiny, ale aj efektívne odstránite vodný kameň z domácich spotrebičov. Neváhajte a vyskúšajte aj vy superschopnosti všestrannej Kyseliny citrónovej Dr. Oetker. Výrobok je vegánsky s certifikátom.  

Želírujte na MAXImum vďaka novej, väčšej Kyseline citrónovej Dr. Oekter!, zamatovy-egresovo-ribezlovy-dzem

Želírovanie na MAXImum!

Odštartujte želírovaciu sezónu na plné obrátky so skvelou NOVINKOU – Kyselina citrónová Dr. Oetker, ktorá prichádza s 80 g MAXI balením a s praktickým „zip-lock“ uzáverom pre opätovné uzatváranie obalu a jednoduché skladovanie. Kyselina citrónová Dr. Oetker je ekologickým a všestranným pomocníkom nielen v domácnosti, ale aj počas letnej sezóny, kedy má nenahraditeľnú úlohou pri príprave domácich sirupov, džemov, marmelád či želé.

Želírujte na MAXImum vďaka novej, väčšej Kyseline citrónovej Dr. Oekter

Odporúčaná maloobchodná cena Kyseliny citrónovej Dr. Oetker 80g: 0,75 – 0,79 EUR

Výborne podporuje želírovací proces, zvýrazňuje chuť ovocia či zeleniny. Vďaka jej jemne mletému a sypkému zloženiu bez hrudiek ju taktiež môžete použiť ako náhradu octu pri konzervovaní zeleniny. Možno ju však použiť aj na šaláty, kompóty alebo dochucovanie nápojov. Jej ďalšou výhodou je ľahká stráviteľnosť, čo ocenia hlavne spotrebitelia s citlivejším žalúdkom.

Neprehliadnite:
Nový impulz na trhu so želatínami!

Vysokokvalitná surovina pochádza od dodávateľov z Európskej únie. Nečakajte na letné zaváranie, doprajte si MAXImalný zážitok a džemujte vďaka Kyseline citrónovej Dr. Oetker už teraz a po celý rok!

Želírujte na MAXImum vďaka novej, väčšej Kyseline citrónovej Dr. Oekter!, hruskovo-jablkovy-dzem-s-karamelom

Želírujte na MAXImum vďaka novej, väčšej Kyseline citrónovej Dr. Oekter, dzem-z-egresov-kivi-a-jablk

Dr. Oetker

 

 

 

 

Viac informácií o produktoch Dr. Oetker a skvelé inšpirácie nájdete na
www.oetker.sk