Januárové výstavy cestovného ruchu


3120   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Januárové výstavy cestovného ruchu

Januárové výstavy cestovného ruchu

Už tradične sa v januárových dňoch „roztrhne vrece“ s medzinárodnými výstavami cestovného ruchu. Prvý a v okolí je najväčší veľtrh cestovného ruchu vo Viedni Ferien Messe, ktorý sa koná 10. – 13. januára 2019. Na ňom predstaví Bratislava Tourist Board (BTB) okrem iného aj našu tohtoročnú ústrednú tému – šampionát v ľadovom hokeji. Hneď po Viedni nasleduje s bohatým medzinárodným programom Medzinárodný veľtrh GO v Brne – od 17. do 20. 1. 2019. Koncom mesiaca – v dňoch od 24. do 27. januára – sa zase môžu všetci priaznivci dovolenkovania a ľudia pracujúci v oblasti cestovného ruchu stretnúť na 25. ročníku ITF SLOVAKIA v bratislavskej Inchebe.

Redakčný tím www.lexikon.sk nájdete v hale B2 na stánku, stánok č. 102.

Tohtoročný bratislavský veľtrh chce osloviť všetkých priaznivcov cestovania. Návštevníci sa môžu tešiť na širokú ponuku cestovateľských tipov, inšpirácií a praktických rád na dovolenku doma i v zahraničí. „Bohatý výber cestovných kancelárií, ale aj regiónov, miest a obcí ponúkne miesta, ktoré sa oplatí vidieť: historické pamiatky, prírodné unikáty, detské atrakcie, folklór či tradičnú kuchyňu,“ tvrdia organizátori výstavy.

Januárové výstavy cestovného ruchu

Štvordňové podujatie sa už tradične koná spolu s gastronomickým veľtrhom DANUBIUS GASTRO. Podobne ako po minulé roky, aj tentokrát bude na veľtrhu bohaté zastúpenie kuchárov, pekárov, cukrárov, baristov, vinárov, ale aj známych osobností slovenskej, českej a dokonca aj írskej gastronómie, ktorí tu budú naživo predvádzať ukážky svojich kulinárskych špecialít. Návštevníkov, odbornú i laickú verejnosť, čaká bohatý sprievodný program – súťaže, kulinárske šou, prednášky na rôzne gurmánske témy a, samozrejme, degustácie skvelých nápojov a jedál.

Súčasťou veľtržného podujatia sú aj výstavy RYBÁRSTVO A VOĽNÝ ČAS a POĽOVNÍCTVO A ODDYCH. Ďalšie informácie o ITF SLOVAKIA nájdete na www.incheba.sk.

Foto: Vilo Šuška a archív Incheba