Otvorené vínne pivnice v Pezinku


6244   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Otvorené vínne pivnice v Pezinku

 

Víkend (16. februára) bude v Pezinku v znamení vína. Vínne pivnice otvoria svoje brány priaznivcom a milovníkom výborného domáceho vína a to počas jedenásteho ročníka podujatia Pezinské vínne pivnice 2019. V pripravených pivniciach a stanovištiach ponúkne svoje vína na ochutnanie 40 vinárov z Pezinka a blízkeho okolia.

Otvorené vínne pivnice v Pezinku

Aj vďaka takémuto podujatiu môžeme podporiť cestovný ruch. Prilákať tak domácich ako aj zahraničných turistov. Ideálne, ak návštevu spoja s prenocovaním a budú tak môcť viac spoznať históriu Malokarpatskej vinohradníckej oblasti, ako aj bratislavský región a jeho možnosti,“ povedal predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Droba.

Otvorené vínne pivnice v Pezinku

Jedenásty ročník podujatia Pezinské vínne pivnice 2019 sa uskutoční v sobotu 16. februára 2019 v čase od 13. do 21. hodiny. Členovia združenia pezinských vinohradníkov a vinárov ako aj hostia z najbližšieho okolia si pripravili bohatú ponuku. Návštevníci sa môžu tešiť na to najlepšie, čo ukrývajú ich pivnice. Pripravené sú, samozrejme, aj gurmánske špeciality a farmárske trhy.

Otvorené vínne pivnice v Pezinku
Vstupenky sa dajú rezervovať elektronicky na predaj@pvp.sk, alebo na www.wisomm.com.

Zdroj foto: m.pezinok.sk

www.gob.sk