Večera pod tatranskými hviezdami


4826   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Večera pod tatranskými hviezdami

 

Vysoké Tatry sú miestom pravých horských zážitkov a dobrodružstiev, ktorými lákajú z roka na rok viac návštevníkov. Turistické chodníky v sprievode nádherných výhľadov vedú turistov na najkrajšie tatranské miesta či vysokohorské chaty a tých zdatnejších až na vrcholy tatranských štítov. V zime zas priťahujú lyžiarov na kilometre upravených zjazdoviek. A počas celého roka sú Tatry dejiskom množstva obľúbených podujatí a originálnych zážitkov.

Večera pod tatranskými hviezdami

Svoj pobyt vo Vysokých Tatrách si môžete naplánovať aj tak, aby ste si mohli vychutnať neskutočnú atmosféru večere pod hviezdami na Skalnatom plese vo výške 1751 m. n. m. Najbližšie sa organizuje 23. februára, potom 9. marca a 20. apríla 2019.

Večera pod tatranskými hviezdami

Na nevšednej akcii zažijete netradičnú večeru pod tatranskými hviezdami a vychutnáte si tak nočnú atmosféru hôr. Počas približne trojhodinového výletu je pre vás pripravená jedinečná nočná jazda lanovkou, možná iba ako súčasť špeciálnych akcií.

Ochutnaj: Oslavujme s nealko vínom

Večera pod tatranskými hviezdami

Program začína o 17.30 welcome drinkom v Apreski bare v Tatranskej Lomnici. Nasleduje nočný vývoz lanovkou na Skalnaté Pleso s atmosférou romantického osvetlenia. Zo stanice lanovky sa presuniete do Restaurant Skalnaté Pleso, ktorá ponúka delikátne jedlo formou bufetových stolov a príjemné posedenie. Po skvelej večeri navštívite galériu Encián a observatórium, ktoré inak nie je prístupné pre návštevníkov. Odtiaľ budú vaše kroky smerovať na vyhliadkovú vežu, kde môžete zažiť jednoznačne najkrajší výhľad večera.

Večera pod tatranskými hviezdami

Na spomínaný večerný výlet sa dá prihlásiť osobne v Infocentre Tatranská Lomnica alebo v ktorejkoľvek reštaurácií, či bare na svahu, prípadne telefonicky na 0903 112 200, e-mailom info@vt.sk.

Foto: Marek Hajkovský
www.tmr.sk