Nový impulz na trhu so želatínami! Dr. Oetker prichádza s vegánskou alternatívou nielen pre vegánov


13568   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Dr. Oetker prichádza s vegánskou alternatívou nielen pre vegánov, zeleninovy-vega-aspik

Vegánske produkty sa v súčasnosti tešia veľkej obľube. Okrem vegánov ich kupujú najmä spotrebitelia, ktorí zo zdravotných alebo dietetických dôvodov nemôžu konzumovať potraviny živočíšneho pôvodu.

Dr. Oetker prichádza s vegánskou alternatívou nielen pre vegánov, Dr_Oetker_VEGA_Gel

Dotýka sa to aj tých, ktorí vyznávajú zdravý životný štýl. Tento trend vníma aj špecialista na pečenie Dr. Oetker, ktorý sa rozhodol ulahodiť aj tejto kategórii spotrebiteľov. Trh obohatí o unikátnu novinku – VEGA Gél univerzálny neželatínový stužovač rastlinného pôvodu, ktorý je 100 % alternatívou k živočíšnej želatíne s certifikovaným logom VEGAN pre jednoduchšiu orientáciu a maximálnu dôveru spotrebiteľov. Vykúzliť dokonalý dezert či chutný zeleninový, alebo pikantný aspik, nebolo nikdy jednoduchšie. Vyskúšajte!

Dr. Oetker prichádza s vegánskou alternatívou nielen pre vegánov, vega-dezert

VEGA Gél nielen pre vegánov 

Nie je želatína ako želatína! Dajte teraz „zelenú“ trendy novinke – VEGA Gél Dr. Oetker – prvý neželatinový stužovač, ktorý slúži ako 100 % alternatíva k živočíšnej želatíne s vysokou želírovacou schopnosťou a trom zložkám rastlinného pôvodu: agar, karubín a konjaková guma. VEGA Gél je bez chuti, spoľahlivo tuhne a výborne drží svoj tvar. Vďaka jedinečnej receptúre má univerzálne použitie a je ideálny nielen na prípravu sladkých dezertov, krémov a náplní, ale tiež na prípravu zeleninových a pikantných aspikov.

Dr. Oetker prichádza s vegánskou alternatívou nielen pre vegánov, repovy-aspik

Jeho výhodou je aj skvelé fungovanie s rastlinnými alternatívami mliečnych výrobkov, čím sa VEGA Gél stáva skvelou voľbou aj pre vegánov. Jedno balenie vystačí na prípravu 500 ml krému alebo 250 ml aspiku. Návody na použitie nasladko i naslano sú uvedené priamo na zadnej strane obalu výrobku. Vďaka jednoduchej príprave a rýchlemu použitiu bude váš zákusok či aspik vyzerať nielen skvelo, ale aj chutiť exkluzívne. Smelo vyskúšajte! Prajeme vám dobru chuť.

Odporúčaná maloobchodná cena VEGA Gél Dr. Oetker 6 g: 0,75 – 0,79 €

Dr. Oetker prichádza s vegánskou alternatívou nielen pre vegánov, orechove-tartaletky-s-cokoladovym-kremom

 

 

 

 

Bližšie informácie o výrobku a inšpiratívne recepty nájdete na stránke
www.oetker.sk a na sociálnych sieťach Dr. Oetker.

Veľkonočná súťaž s Dr. Oetker 

Zapojte sa do veľkonočnej súťaže o 3x bohatý balíček plný obľúbených produktov na pečenie Dr. Oetker a potešte svojich najbližších sladkým prekvapením pripraveným s láskou. Stačí, ak odpoviete správne na jednoduchú súťažnú otázku!
 
Súťažná otázka: Od akého roku sa vyrába krémový prášok Zlatý klas Dr. Oetker? 
a)  1993
b)  1947
c)  1937
 
Súťaž je ukončená. Výhercom blahoželáme!