Dr.Oetker znova prekvapil: NOVINKA High Protein Pudding ako náboj energie na celý deň. Maškrtenie už nie je hriech!


17740   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Dr.Oetker_High_Protein Pudding, proteinove-brownie

Milovníci pudingu a zdravého životného štýlu zbystrite pozornosť! Dr. Oetker, špecialista na dezerty, prichádza s ďalšou nekompromisne chutnou a vymakanou novinkou – High Protein Pudding Vanille so skutočnou vanilkou Bourbon a High Protein Pudding Schoko s plnou čokoládovou chuťou. Doprajte si – teraz kedykoľvek počas dňa – zdravý dezert s funkčnými benefitmi alebo si dobite energiu pred tréningom, či po ňom. Maškrtenie už viac nie je hriechom!

Maximálne proteínové potešenie

Dr.Oetker High Protein Puding Čokoláda 400 g

Spoznajte funkčný dezert! Doprajte si  unikátnu a ešte viac vymakanú NOVINKU s funkčnými benefitmi v dvoch najobľúbenejších príchutiach –  High Protein Pudding SchokoHigh Protein Pudding Vanille Dr. Oetker. Tento proteínový dezert vás zaujme nielen svojou krémovou konzistenciou a lahodnou chuťou, ale aj vysokým obsahom bielkovín. Obsahuje až 40 g hodnotného mliečneho proteínu – kazeínu – s postupným uvoľňovaním aminokyselín, vďaka čomu je známy aj ako nočný proteín.

Neprehliadnite:
Želírovacia sezóna je v plnom prúde!

Navyše je s nízkym obsahom tuku a bez pridaného cukru. Ďalšou výhodou je praktické 400 g balenie s atraktívnym dizajnom, ktoré sa dá podľa potreby znovu zavrieť viečkom. Vašej pozornosti by nemala uniknúť ani bezkonkurenčná cena!  Puding je tou pravou voľbou pre všetkých milovníkov aktívneho a zdravého životného štýlu. Vyskúšajte!

Dr.Oetker High Protein Puding Vanilka 400 g

Odporúčaná maloobchodná cena High Protein Pudding Vanille 400 g a High Protein Pudding Schoko 400 g: 2,39 € – 2,49 €

Viac informácií o produktoch Dr. Oetker nájdete na:
www.oetker.sk


TagsGastro