Ako vysloviť sladké Milujem ťa? Mixit už myslí na valentínske pochúťky, z ktorých vám srdce chrúpne blahom


2724   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Mixit Valentín, lexikon.sk

Mixit valentínske pochúťky, keď platí sladké milujem ťa a srdce horí plameňom. Aktuálne pripravené valentínske Mixit tipy sú to pravé… nielen orechové! Či už ste šampión v disciplíne plánovanej romantiky alebo sa len usilujete na tento sviatok nezabudnúť. Z tohtoročného mixu dobrôt pre zamilovaných vyčaríte výnimočné zmyselné pohostenie na celý večer, sladké ráno, opäť spoločný celý večer, ďalšie sladké ráno… až do vyčerpania.

Elixír lásky, ktorý vám nestúpne do hlavy

Nečakajte čarovný nápoj lásky ani klišé v podobe bubliniek. Tento Elixír netečie, zato čarovne chrumká. Na vlnách müsli sa vznášajú kúsočky Ruby čokolády, mrazom sušené jahody, maliny a medzi plátkami mandlí a afrodiziakálnou guaranou zurčia čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom. Ako každý rok na Valentína si v Mixite dali záležať aj na obale. Tubus je na pohľad rovnako rozprávkový, originálny a plný lásky ako jeho obsah. Tento Elixír obmäkčí nejedno srdce či už ho svojej drahej polovičke daruje rytier alebo favoritka.

Elixír (z) lásky (úvodné foto), cena: 9,59 €, hmotnosť: 580 g.
Zloženie: ovsené lupienky, jačmenné vločky, kukuričné lupienky v bielej čokoláde, kukuričné lupienky, čokoláda Ruby, plátky jadier mandlí, čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom, lyofilizované jahody, lyofilizované maliny, mleté semeno guarany. V predaji od polovice januára.

Neprehliadnite:

Nové Mixit džemy sú neobyčajne neodolateľné, lexikon.sk ,Malina s muškátovým orieškomMixit džemy sú neobyčajne neodolateľné. Vyskúšajte, zážitok plný chutí je zaručený!

Ovocie odeté v zvodnom šate

Sladkokyselé ovocie Mixit obliekol do šiat z mliečnej a horkej čokolády a doplnky zvolil orechové. To je ideálny valentínsky outfit, ktorý z vás bude chtieť každý strhnúť. Maliny, jahody, čučoriedky, čierne ríbezle, mandle a lieskové oriešky – tie všetky majú odev z rôznych čokolád, no stavíme sa, že im dlho nevydrží.

lexikon.sk, Mixit valentínske pochúťky, gastro

Chrumkavé ovocie a orechy v čokoláde, cena: 6,19 €, hmotnosť: 180 g.
Zloženie: čierne ríbezle v mliečnej čokoláde, lieskové oriešky v mliečnej čokoláde, mandle v mliečnej čokoláde, čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom, maliny v horkej čokoláde s malinovým prachom, jahody v horkej čokoláde s jahodovým prachom.

Mixit valentínske pochúťky lahodné ako bozk, jemné ako láska

Chrumkavé praclíky odeté v saténovom hábe z bielej čokolády s príchuťou jogurtu podráždia vaše chuťové poháriky štipkou soli. Skryté sú pod závojom jahodového prachu, ktorý je tak tou pomyselnou… no nie úplne čerešničkou na torte, no skrátka jahodou na praclíku! Zabudnite na šampanské s jahodami. Táto kombinácia je omnoho rafinovanejšia!

mixit valentínske pochúťky, lexikon.sk, gastro

Mixit praclíky – Jogurtová čokoláda s jahodami, cena: 7,49 €, hmotnosť: 250 g.
Zloženie: biela čokoláda s jogurtovou príchuťou, praclíky solené, prášok z mrazom sušených jahôd.

Čím obdarovať najdrahšiu bytosť na svete? No predsa najdrahšou potravinou na svete! Sviatočný večer nedoplní nič lepšie ako zlatisté pečené kešu orechy s prachom z hľuzovky, farebným korením a himalájskou soľou. Ich aróma vás očarí hneď po otvorení viečka a nebudete sa ich môcť nabažiť. Nemusíte mať strach, vaša láska určite žiarliť nebude. Bude na tom totiž úplne rovnako.

mixit valentínske pochúťky, lexikon.sk, gastro, Dovolenka na Slovensku

Oriešky z pece – Hľuzovka a farebné korenie, cena: 7,49 €, hmotnosť: 160 g.
Zloženie: kešu orechy, soľ himálajska, hľuzovkový prášok, korenie farebné drtené

Krásny obal, lahodný obsah, a navyše všetko vyrobené s láskou. Čo viac si od valentínskeho darčeku priať! Ak láska vydrží, môžete si navyše tieto dobroty dopriavať ako pripomienku po celý rok. A ak nie? Tak ich jednoducho zjete a po citovom nezdare nezostane ani stopa. Tak ktorá z dobrôt Mixit valentínske pochúťky si získa vaše srdce tento rok na Valentína?

Mixit logo

 

 

 

Viac na: www.mixit.sk