Romantický valentínsky darček bez klišé? Mixit ho má, zachutí všetkým!


2848   -   1
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Romantický valentínsky darček bez klišé Mixit ho má, Mixit Valentyn

Aj tohtoročná valentínska ponuka Mixitu má originálny štýlový obal a ešte lepší obsah. Na romantickom tubuse láska maľuje na oblohu tie najkrajšie výhľady, vo vnútri to svätý Valentín hrá na chuť. …a afrodiziaká nechýbajú. Náš valentínsky špeciál je ideálny darček, ak nie ste si ešte istí, či sviatok zamilovaných oslavujete. Je to totiž jednoducho lahôdka, ktorou môžete rozmaznávať partnera alebo partnerku pokojne po celý rok.

Keďže láska prechádza cez žalúdok, teoreticky môžete zvoliť – ako valentínsky darček – čokoľvek z bohatej ponuky Mixitu. Ak sa však chcete blysnúť ako naozajstný romantik, potom odporúčame siahnuť po valentínskych špeciáloch.

Romantický valentínsky darček bez klišé Mixit ho má, Mixit Valentyn

Elixír (z) lásky

Mix müsli, prírodná ružová čokoláda Ruby z ružových kakaových bôbov, ružové (skôr červené s trochou fantázie …) chrumkavé lyofilizované jahody a maliny, Mixit špecialita čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom, plátkami mandlí a afrodiziakálnou guaranou. To je obsah valentínskeho mixu.

Neprehliadnite:
Ochutnali ste Jahodový mix – ódu na jahodu? Mixit sa postaral o chrumkavý zážitok uprostred zimy

A k tomu si predstavte, že ho dostanete v tom najromantickejšom tubuse, ktorý je plný zamilovaných motívov, pritom bez zbytočných klišé. Skrátka darček pre tých, ktorí nechcú Valentína ignorovať, no na diamanty to nevidia. Aj keď napríklad taký zásnubný prsteň v rannom müsli môže byť rovnako originálny…

Elixír (z) lásky, 9,09 €, 580 g. Zloženie: ovsené lupienky, jačmenné vločky, kukuričné lupienky v bielej čokoláde, kukuričné lupienky, čokoláda Ruby, plátky jadier mandlí, čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom, lyofilizované jahody, lyofilizované maliny, mleté semeno guarany

Romantický valentínsky darček bez klišé Mixit ho má, Mixit Valentyn, Mandle v jogurte s jahodovým prachom

Mandle v jogurte s jahodovým prachom

Vo valentínskej ponuke Mixit.sk sa prvýkrát objaví nový produkt – mandle v jogurte obalené v prachu z lyoflilizovaných jahôd. Ak teda hľadáte drobný darček, ktorým dáte najavo, že ste si spomenuli, tak je toto sladké zobanie ideálna voľba. A mimochodom, hodí sa aj ako darček len tak a kedykoľvek. To pre prípad, keby ste neoslavovali Valentína. Tento darček totiž poteší milovníkov sladkého nielen 14.februára pokojne aj 27.mája alebo napríklad 10.novembra. Nič ním nepokazíte.Naopak.

Mandle v jogurte s jahodovým prachom, 7,49 €, 240 g

To je len malá ochutnávka hlavných valentínskych lákadiel z mixovacieho pultu Mixit.sk. Okrem nich na špeciálnej stránke www.mixit.sk/valentin nájdete aktuálne kompletnú zamilovanú ponuku.

Mixit logo

 

 

 

www.mixit.sk


TagsGastro