Keď chcete ráno začať naslano! Na novej granole od Mixitu si pochutia aj milovníci anglických raňajok


2058   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:

Granole od Mixitu. Novinka pre milovníkov slaných raňajok je tu. Tešili sa vaše chuťové bunky na ďalšie lyo ovocie a hoblinky čokolády? Tak to ich v Mixite tentokrát pekne vypiekli. Pri peciach sa totiž rozhodli, že už nechcú byť len za cukrúšov, ale ukážu svetu aj svoju slanú tvár. Tak sa zrodila nová Slaná granola so sušeným syrom. Vločky to v nej pečú so zmesou orechov a semienok a na brunch nezabudli prizvať ani obľúbené duo Cheddar – Red Leicester. Tento mix zláka aj fanúšikov tradičných vajíčok! Ideme na to…!

Čo sa týka raňajok, ste buď priaznivcom sladkých alebo slaných. A čo si budeme hovoriť, tých druhých granola doteraz skôr zanedbávala. V Mixite sa však žiadna chuťová diskriminácia netrpí, a tak to bolo jasné. Trocha vločiek, hrsť orechov, rovnako veľa mandlí, dva druhy semienok, pokvapkať olivovým olejom, prihodiť trochu rozmarínu, zakvapnúť troškou javorového sirupu a celej zmesi nakoniec dopriať ľahkú letnú spŕšku morskej soli. No niečo tomu ešte chýbalo… Pre pomoc sa obrátili na známe firmy, a akonáhle do pece priskočila dvojica Cheddar – Red Leicester, nový slaný raňajkový mix bol kompletný. 

Náš tip novej chuti raňajok granole od Mixitu

Neviete, ako by ste si so slanou granolou poradili? Raňajkových variantov ponúka niekoľko a výborné sú všetky. Môžete si ju nasypať na vajíčka, prihodiť do šalátu, dať do sendviča alebo ju zobkať jednoducho len tak.

Slaná granola s pečeným syrom, 250 g, 6,59 €.
Zloženie: slaná granola z pece 80 % (ovsené vločky, lieskové orechy pražené, mandle, ľanové semená, pekanové orechy, tekvicové semená, olivový olej, agávový sirup, javorový sirup, morská soľ, rozmarín), Cheddar 10 %, Red Leicester 10 %.

Mixit, slaná granola

Klasici si však stále môžu osladiť ráno tradičnými chuťami granoly so slaným karamelom, čokoládou s orechmi, kombináciou malín a mandlí alebo exotickou Piña Coladou. Slaná granola so sušeným syrom je pre všetkých ostatných. Či už ste zarytí slaní raňajkári alebo ste len zvedaví a zo sladkého tábora chcete (aspoň niektoré rána) dezertovať.  

Neprehliadnite:

Mixitový týždeňPonuke a zdravým produktom je ťažké odolať, o to ľahšie objednať…

 

Mixit.sk sa predstavuje…

Mixit.sk je internetový obchod nielen pre fanúšikov zdravého stravovania. Na stránke www.mixit.sk si môže každý namixovať svoju osobnú zmes cereálií, müsli, ovsených kaší a mixov sušeného ovocia a orieškov z viac ako sedemdesiatich rôznych ingrediencií. Sú to rôzne cereálne základy, sušené ovocie, semená, oriešky, ale aj chuťovky ako čokoláda, mini sušienky, škorica či napríklad zázvor. Súčasťou ponuky sú predpripravené zmesi vytvorené výživovými špecialistami a ponuka surovín napríklad pre celiatikov alebo alergikov na určité typy potravín, ktoré sa v bežných zmesiach cereálí objavujú. Ďalšie produkty v sortimente sú Mixit čokolády z kvalitnej 70 % tmavej čokolády ochutené lyofilizovaným ovocím a orieškami, müsli tyčinky Mixitky, drinky v prášku, slané orieškové mixy a sušienky. Mixit všetko zabalí do krásneho tubusu v designe firmy a zákazník si môže vybrať doručenie Slovenskou poštou, PPL alebo osobný odber na odbernom mieste Packety.

Mixit logo