Mixitellový týždeň pokračuje! Ponuke a zdravým produktom je ťažké odolať, o to ľahšie objednať…


2211   -   2
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Mixitový týždeň

Aktuálny Mixitellový týždeň ponúka zaujímavé a chutné produkty, ktoré majú niečo spoločné: zľavu 15 %. Dostupné sú rôznorodé kombinácie i sólo ovocie, orechy a mnoho iných neodolateľných variácií zdravia a chutí.

Doprajte si napríklad na jazyku rozplynúť 70 % krém z výberových pražených arašidov, ktorý sme zjemnili bielou karamelovou čokoládou. Chuťový zážitok umocnia drobné zrniečka soli, ktoré si zamilujete s prvou lyžičkou. Mixitelly neobsahujú žiadne umelé konzervanty ani palmový olej. Príchuť slaný karamel už mohli ochutnať členovia Mixit Klubu predplatiteľov. Ochutnávajte novinky medzi prvými aj vy. Zaujímavé je zloženie: arašidy lúpané pražené 70 %, biela čokoláda s karamelom 29,5 % (kakaové maslo, cukor, sušené plnotučné mlieko, laktóza (mliečny cukor), sušená srvátka, sušené odstredené mlieko, karamelizovaný cukor 2 %, emulgátory: sójový lecitín, prírodná vanilková aróma, soľ), soľ 0,5 %.

Mixitový týždeň slaný karamel, lexikon, gastro, zdravý životný štýl

…už iba objednať a dopriať si originálnu chuť…

Neprehliadnite:
Chuť, ktorej sa nedá odolať – Mixit slaný karamel teraz aj v granole a na praclíkoch

Mixitellový týždeň nezabúda na klasiku

Jednoducho orieškové a arašidové pokušenia patria ku klasickej ponuke a nikdy nesmú chýbať ani poča vašej pracovnej prestávky či pri oddychu. Také je naše trio Mixitelly, ktoré sa zaobišlo bez ďalších prísad. Len mandle, kešu, lieskové oriešky a arašidy. Bez pridaného cukru, bez laktózy, bez lepku. Úplne bezchybné a neodolateľné! Mixitelly podčiarknu chuť vašich mixov müsli, kaší, palaciniek, zmrzlín, ovocných pohárov alebo chrumkavého pečiva. určite oceníte hneď po prvej lyžičke. Zloženie: 1x Mixitella – Kešu a arašidy (250 g), 1x Mixitella – Lieskové orechy a arašidy (250 g), 1x Mixitella – Mandle a arašidy (250 g).

mixitelový týždeň, lexikon, gastro

Mix orieškov a bohatá chuť…

Bonus na záver

A na prilepšenie ponúkame maliny (úvodné foto) vysušené teplotným šokom. Sú naozaj šokujúce svojou chuťou – najprv kyslé, potom jemne sladkasté. Náš horúci tip v exkluzívnej kvalite: lyofilizované maliny!

Na našej stránke si môže každý namixovať svoju vlastnú zmes cereálií, müsli, ovsených kaší a mixov sušeného ovocia a orieškov z viac ako sedemdesiatich rôznych ingrediencií. Mixit všetko zabalí do krásneho tubusu v dizajne firmy a zákazník si môže vybrať doručenie poštou, DHL alebo osobný odber v Zásielkovni alebo na niektorom z odberných miest po celom Slovensku.

Viac na: www.mixit.sk