Neoglucan tinktúra na podporu imunity, ak vás už nebaví hltať tabletky. Spokojnosť je zaručená


2938   -   5
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Neoglucan oxidačný stres, Tichá hrozba menom oxidačný stres. Ako sa chrániť? Poznáme 4 zaručené spôsoby

Neoglucan tinktúra je ideálnym riešením pre tých, ktorí majú problémy s klasickými tabletkami. Mnohí z nás, hlavne v tomto vírusovom období, užívame množstvo vitamínov a podporných výrobkov vo forme tabliet, ktoré musia prejsť zažívacím traktom, čo je niekedy zaťažujúce. Výhodou Neoglucan tinktúry je, že je tekutá, rýchlejšie účinkuje a nezaťažuje tráviacu sústavu.

Začneme citátom odborníčky

„Mám rada tento výrobok z viacerých dôvodov. Jedným z nich je tekutá forma s okamžitým účinkom hlavne na prirodzenú podporu imunity hneď na začiatku tráviacej a dýchacej sústavy, ktorá je bránou pre vstup vírusov či baktérií. Práve slizničná imunita v oblasti nosohltanu je kľúčová pre rýchlu reakciu organizmu proti infekcii. Neoglucan rýchlo pôsobí práve tu. Ľahko sa užíva. A preto sa nám osvedčil hlavne v akútnom (skorom) štádiu respiračných infekcií, ako aj pri dlhodobej podpore imunity,hovorí MUDr. Daniela Halmová, všeobecná lekárka.

Receptúra – garant vášho zdravia

Špecifikom tejto tinktúry je tiež samotný proces výroby. Zreje 6 mesiacov, čím sa dosiahne synergický účinok všetkých látok hlivy ustricovej, vrátane samotných beta-glukánov prírodnou cestou. Spomínané beta-glukány nedokáže náš organizmus vyprodukovať sám. Preto ich musíme prijímať konzumáciou napr. pekárskeho droždia, obilných výrobkov (jačmeň, ovos, raž, pšenica) či medicínskych húb. Našťastie nemusíme chodiť ďaleko, pretože v našich zemepisných šírkach je takou hubou hliva ustricová, ktorá obsahuje vysoké percento beta-glukánu, a to až 60 – 65 % na sušinu plodníc! Okrem toho aj uhľohydráty (50-60 %), proteíny (19-30 %), esenciálne aminokyseliny (okrem tryptofánu), vitamíny (B1, B2, B3, B5, B7, C) a minerály (Ca, Fe, Mg, P, K, Se, Na, Zn).

Neoglucan tinktúra, lexikon.sk

Neoglucan tinktúra najskôr ako zrejúce plody hlivy ustricovej

Hliva ustricová nie je zázrak iba v našej kuchyni

Niet pochýb, že táto medicínska huba má blahodarne účinky. Avšak jej bežnou konzumáciou nedostaneme do organizmu také množstvo beta-glukánu a iných aktívnych látok, ako pri užití tinktúry neoglucan VITAL s obsahom 100 % prírodného výťažku beta-glukánu z hlivy ustricovej, vitamínu C a zinku.
Hlivu ustricovú si mnoho ľudí spája najmä s gastronómiou, v ktorej sa teší veľkej obľube kvôli svojej vysokej nutričnej hodnote. Predovšetkým však obsahuje množstvo biologicky aktívnych látok s liečivými účinkami, vďaka čomu už v starovekej Číne bola – a dodnes je – základným pilierom stravovacích návykov.

Neprehliadnite:

prírodné minerálne látky BudišPri fyzickej aktivite strácame z tela minerálne látky. Ako ich efektívne dopĺňať? Budiš je správna odpoveď!

Sila argumentov

Bežnou súčasťou života mnohých z nás je sedavé zamestnanie. Avšak 7 a viac hodín strávených v kancelárii má za príčinu spomalenie nášho metabolizmu. V spojitosti s metabolizmom si niektorí možno predstavia spaľovanie tukov, no metabolizmus sa spája aj s naším imunitným systémom! Ak je spomalený v dôsledku nedostatočného pohybu, má za príčinu spomalenú absorpciu aktívnych látok, ktoré posilňujú našu imunitu – beta-glukánov. Nezabúdajte však na prijímanie rôznych vitamínov hlavne z ovocia, zeleniny a kvalitného mäsa. Stále platí vyvážená strava je základ. Vyhnite sa dodržiavaniu nízkokalorických diét s veľmi nízkym príjmom sacharidov, pretože vitamíny a minerály ako zinok (Zn), selén (Se) či horčík (Mg) možno získať len z vyváženej stravy, ku ktorej môžete pridať aj kvalitné výživové doplnky.

Neoglucan zakladateľ Ján Jurík, lexikon.sk

Ján Jurík – zakladateľ spoločnosti, ktorá Neoglucan vyrába

Tinktúru tejto rodinnej značky z Kežmarku – neoglucan – nájdete v predajniach YEME a vo vybraných lekárňach. 
Viac na: www.neoglucan.sk.