VELO v recyklovateľnom obale – jarné poriadky, atraktívne súťaže a zákaznícke výhody


2508   -   2
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Velo, recyklovateľný obal, lexikon.sk

Horiaca cigareta už dávno vyšla z módy. Poznáte však modernú nikotínovú alternatívu v recyklovateľnom obale – poznáte nikotínové vrecúška VELO? Dospelí užívatelia nikotínových výrobkov sa vďaka nim môžu zbaviť dymu a zápachu, separovať, zabaviť sa a popri tom získať zákaznícke výhody.

Ohľaduplnejší k sebe aj k okoliu

Nikotínové vrecúška VELO od spoločnosti British American Tobacco sú modernou nikotínovou alternatívou. Pri ich užívaní nedochádza k horeniu a spaľovaniu tabaku, nedymí sa z nich a nie sú zdrojom zápachu či pasívneho fajčenia. Ľudí so zdravým eko svedomím poteší správa, že ich okrúhla škatuľka je vyrobená z recyklovateľných plastov a možno ju separovať. Nikotínové vrecúška VELO tak, na rozdiel od horiacej cigarety, umožňujú užívateľovi, aby bol ohľaduplnejší k sebe, svojmu okoliu a k životnému prostrediu. Nikotínové vrecúško VELO sa vkladá pod hornú peru, kde sa z neho nikotín uvoľňuje postupne cez sliznicu ústnej dutiny. Obsahuje o 99 % menej škodlivých látok ako cigarety, takže ide o produkt s potenciálne menším zdravotným rizikom, a je možné užiť ho aj v situáciách, keď je fajčenie zakázané či nevhodné, napr. počas dlhého pracovného mítingu, v dopravnom prostriedku či v interiéri.

 zravie v recyklovateľnom obale, Nikotinove vrecuska VELO, Velo (CZ) WHT Tropic Breeze 11 mg

Zabavte sa a získajte výhody!

Prázdnu škatuľku od nikotínových vrecúšok VELO je možné recyklovať, patrí do žltého kontajnera na plasty. Hodiť ju do koša môžete aj virtuálne, a to na sociálnych sieťach produktu. Schuti sa zabavte aj s priateľmi a popri tom získajte atraktívne zákaznícke výhody! Ktorého kamaráta vyzvete na súboj v triafaní VELO škatuliek do kontajnera?  Alebo radšej vyskúšate postaviť z VELO škatuliek najvyššiu vežu, ponorku, gitaru či iné kreatívne kúsky a zabojujete o 5 originálnych VELO košov?

Neprehliadnite:

lexikon.sk , Nikotinove vrecuska_VELOFajčiari, pozor!
Nikotínové vrecúška VELO – u(s)pokojenie nikotínového nutkania bez obťažovania okolia

V recyklovateľnom obale sú rôzne príchute aj intenzita

„Alternatívne nikotínové výrobky sú zo dňa na deň populárnejšie. Užívatelia nikotínových výrobkov ich čoraz viac uprednostňujú pred klasickými cigaretami. Tento trend je dôkazom toho, že úsilie našej spoločnosti sformulovaná do sloganu A Better Tomorrow, v rámci ktorej sa snažíme o navýšenie ponuky produktov s potenciálne menším rizikom, má zmysel nielen z hľadiska uspokojenia spotrebiteľského dopytu, ale aj nášho úsilia o spoločenskú zodpovednosť,“ hovorí Štěpán Michlíček, generálny riaditeľ British American Tobacco pre Českú republiku a Slovensko.

Až 8 variantov VELO v rôznych príchutiach, s odlišnou intenzitou nikotínu a 2x aj ako VELO MINI sú na predaj na čerpacích staniciach, v trafikách a obchodoch s tabakovými výrobkami za 4 €. A ako ináč – v recyklovateľnom obale.

Nikotínové vrecúška VELO v recyklovateľnom obale sú určené výlučne pre dospelých užívateľov nikotínových produktov!

Viac informácií o produkte nájdete na facebookovej, instagramovej stránke produktu a na www.govelo.sk