Filmové novinky, ktoré sa oplatí vidieť! Aj v marci zažijete na veľkých plátnach veľké príbehy


1636   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Cinema City, filmové novinky

Filmové novinky, ktoré potešia všetkých nadšencov kinohitov. Spríjemnite si tento mesiac nielen s knihou, ale aj s množstvom rôznorodých noviniek ako Vreskot 6, Ostrov alebo John Wick na veľkom plátne aj s obľúbeným občerstvením. Filmové príbehy si môžete vychutnať aj v špeciálnych formátoch 4DX alebo SUPERSCREEN.

Aj „Skutočná“ komédia patrí medzi filmové novinky

Villa Lucia rozpráva príbeh trojice kamarátov, ktorých ešte aj po tridsiatke spája spomienka na spolužiačku zo strednej školy, Luciu Renerovú (Hana Vagnerová). Cyril (Juraj Hrčka) si po niekoľkých teatrálnych pokusoch o samovraždu pre Luciu lieči nervy v psychiatrickej liečebni a práve dnes sa jej chce v rámci terapie za všetko ospravedlniť. Gorazd (Michal Kubovčík) je s Luciou zasnúbený a práve dnes musí svoj vzťah pred nestabilným Cyrilom utajiť. Svätopluk (Martin Meľo) sníva o tom, že práve dnes má poslednú šancu dať starú partiu dokopy. Snaha urovnať nevyriešenú minulosť privedie rozhádanú trojicu až do Luciinho rodného domu. Tam hrdinovia narazia na ešte väčšiu prekážku.

filmové novinky

Nestráženú starú vilu nad mestom majú totiž práve dnes v pláne vykradnúť dvaja skorumpovaní policajti. Prežijú iba tí, ktorí držia spolu – hoci aj proti svojej vôli… Lebo „tú pravú“ môže mať iba jeden. Šialenú noc vo Ville Lucia si budete môcť pozrieť už v týchto dňoch vo všetkých kinách Cinema City.

Neprehliadnite:

Deti, naše bohatstvo
Úskalia digitálnej doby, keď rodičia v honbe za ziskom zneužívajú svoje deti na sociálnych sieťach…

Konverzačný thriller

Zatmenie s nádychom cynickej komédie, v ktorom zohráva dôležitú úlohu jediná autonehoda. Pre žiadneho jej účastníka nie je fatálna, možno preto k nej nikto nevolá políciu. V nepríjemnej situácii sa na pozadí temnej lesnej kulisy odhaľujú charaktery všetkých zúčastnených. A navyše sa začína stmievať… Traja muži rozpumpujú na hrane zimy mrazivú drámu. Ukáže svetu tú najchladnejšiu možnú tvár. Zaujímavý thriller si môžete aktuálne vychutnať vo všetkých kinách Cinema City.

Zatmenie filmové novinky

Životy v ohrození

Sestry Samantha a Tara Carpenterové a dvojčatá Chad a Mindy prežili vyčíňanie tajomného vraha ukrytého pod maskou ducha v mestečku Woodsboro. V snahe zabudnúť na tieto tragické udalosti sa všetci štyria presťahujú do New Yorku, aby tam začali nový život. Netrvá to ale dlho, a objaví sa nový, ešte brutálnejší zabijak v maske Ghostface a ich životy sú opäť v ohrození. V pokračovaní kultovej hororovej série Vreskot 6 sa diváci môžu tešiť na Courteney Cox, Melissu Barreru a Jennu Ortegu, ktorá naposledy zažiarila v seriáli Wednesday. Medzi filmové novinky patrí aj Návrat ikonického tajomného vraha. Jeho príbeh si môžete aktuálne pozrieť aj v obľúbených formátoch 4DX a SUPERSCREEN v Cinema City Aupark.

Vreskot filmové novinky

Medzi filmové novinky patrí aj Osud sveta

Billy Batson a jeho súrodenci z pestúnskej rodiny sa stále učia skĺbiť ich životy tínedžerov so životmi superhrdinov. Keď ale na Zem prídu Atlasove dcéry, trojica pomstychtivých starovekých bohýň, Billy a jeho rodina, sú vrhnutí do boja o svoje superschopnosti, životy a osud ich sveta. Boj superhrdinov s bohyňami v akčnom filme Shazam! Hnev bohov si budete môcť užiť od 16. marca aj v obľúbených formátoch 4DX a SUPERSCREEN v Cinema City Aupark.

filmové novinky

Ostrov (ne)splnených prianí

Dobrodružná romantická komédia Ostrov rozpráva príbeh jednej katastrofálnej dovolenky, ktorá sa pre dvoch rozhádaných manželov skončí niekoľkomesačnou robinsonádou na opustenom tropickom ostrove. Aby sa zachránili a prežili, nezostáva im nič iné, len sa opäť začať počúvať a nájsť k sebe cestu. Ich let havaruje. Richard a Alice uviaznu na opustenom ostrove uprostred oceánu. Katastrofa je katastrofa. Ale Alica sa ich aj tak rozhodne rozdeliť a rozdelí ostrov na polovicu. Jedna je Richardova a druhá jej. Netrvá dlho a uvedomia si, že ak chcú na ostrove prežiť, musia spolupracovať a tiež sa dohodnúť. Trošku romantiky si môžete užiť od 16. marca vo všetkých kinách Cinema City.

Ostrov filmové novinky

John Wick opäť na scéne

John Wick je za porušenie pravidiel kódexu stále na úteku a Komisia ho chce zlikvidovať za každú cenu. Výška odmeny vypísanej na jeho hlavu neustále rastie a zo starých priateľov sa stávajú noví nepriatelia. Zvyšuje sa aj počet najmocnejších hráčov podsvetia, ktorí mu idú po krku v zbesilej jazde od New Yorku cez Paríž, Osaku až po Berlín. V štvrtej kapitole John Wick (Keanu Reeves) možno konečne nájde cestu von. A to využitím ustanovenia kódexu, podľa ktorého dosiahne zmierenie, ak sa zúčastní jedného špeciálneho duelu. Štvrté pokračovanie úspešného filmu John Wick 4 nepremeškajte od 23. marca vo všetkých kinách Cinema City.

John Wick4 premiéra

Niet nad poriadne dobrodružstvo!

V hre Dungeons & Dragons: Česť zlodejov, ktorá vychádza z jednej celosvetovo najobľúbenejšej hry. Na Slovensku je známa pod názvom ,,Dračí brloh,, si ho diváci užijú vrchovato. Potulný spevák a bard Edgin (Chris Pine) sa živí tým, že so svojou zlodejskou partičkou pomáha meniť majiteľov vzácnych artefaktov, jedným ukradnú a druhým predajú. Edgin je síce podvodník a zlodej, ale stále má v sebe kúsok cti, a tak sa rozhodne napraviť škodu, ktorú napáchal. Keďže však proti nemu stojí armáda nemilosrdných zabijakov, mocných čarodejníkov a zákerný bývalý priateľ Forge Fletcher (Hugh Grant), potrebuje tím, s ktorým by mal aspoň malú šancu obstáť.

Česť zlodejov Cinema City

Film vychádza z legendárnej hry a je jasné, že v jeho posádke nemôže chýbať drsná bojovníčka (Michelle Rodriguez), vznešený rytier (Regé-Jean Page), mág (Justice Smith) ani druidka (Sophia Lillis). Sfilmované herné dobrodružstvo si môžete vychutnať od 30. marca aj vo obľúbených formátoch 4DX a SUPERSCREEN v Cinema City Aupark .

Filmový rok pokračuje v marci. Viac informácii o filmových novinkách i o akciách Cinema City Slovensko nájdete na: www.cinemacity.sk