Párty stan a svadba ako z filmu na záhrade? Prečo nie? Takéto romantické riešenie je možné


1660   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Párty stan

Párty stan môže byť riešením nejednej veľkej nesplnenej túžby. Vysnívali ste sebe či svojmu blízkemu rodinnému príslušníkovi romantickú svadbu na záhrade, doslova ako z filmu? Možno si hovoríte, že také niečo nie je u nás vari ani možné, že to predsa chce špeciálny záhradný stan a kopu ďalších vecí, ktoré je potrebné zabezpečiť. Omyl. Aj na Slovensku si môžete prakticky kedykoľvek (obvykle) počas letných mesiacov usporiadať svadbu na záhrade či poriadnu záhradnú párty v stane. Stačí výber vhodného priestoru a, samozrejme, stan.

Párty stany sú dostupné aj u nás

Na úvod si treba zdôrazniť, že párty stany sú dnes už na Slovensku bez problémov dostupné. Dokonca máte na výber viacero typov stanov, ktoré sa líšia rozmermi, typom konštrukcie, svojím účelom a podobne. V prípade párty stanov hovoríme o rozmerných stanoch, ktoré sú prioritne určené či už na záhradné párty, alebo ja na svadby či iné veľké udalosti, ktoré by ste radi usporiadali vonku na záhrade.

párty stan

Čo treba ešte naplánovať?

Samozrejme, plánovanie romantickej svadby na záhrade sa pri párty stane len začína, vonkoncom nekončí. Stan je v tomto prípade absolútny základ, ku ktorému však treba nabaliť aj ďalšie veci. Samozrejme, je dobré si skontrolovať dlhodobú i krátkodobú predpoveď počasia, aby vás niečo nezaskočilo.

Neprehliadnite:

Dokonaly svadobný deň cez agenturu, fotografovanie
Chcete si užiť svadobný deň naplno a svadbu ako pravú oslavu lásky a šťastia?
Oslovte svadobnú agentúru


V samotnom stane je potrebné zabezpečiť techniku, čiže ozvučenie či elektrinu, ďalej možnosti na občerstvenie, sedenie pre hostí a podobne. V podstate ten istý postup, akurát v menšom, platí pre záhradné párty.

párty stan

Stany nielen na zábavu

Tento typ konštrukcie nemusí slúžiť len ako párty stan. Prakticky rovnaká konštrukcia sa môže premeniť aj na skladové stany, čo ocenia predovšetkým podnikatelia a firmy. Oproti veľkým murovaným halám im totiž efektívnejšie skladové stany výrazne šetria náklady a ekonomicky im uľahčujú chod firmy. Aj toto je dôkaz o univerzálnosti stanov, ktoré môžu slúžiť na zábavu i skladovanie. (FU)

Foto: Palabra / Shutterstock.com a pixabay