Ide sa do kina! Filmové novinky, ktoré vás v apríli lákajú za zábavou, napätím i dobrodružstvom


1996   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
do kina, Cinema City, lexikon.sk

Ide sa do kina! Bláznivý apríl prináša so sebou množstvo filmových noviniek zo sveta filmovej mágie. Na Ladies Movie Night ženy zistia Po čom muži túžia. A nielen malí sa môžu tešiť na animované filmové novinky. Vychutnajte si bohatú ponuku aprílových noviniek na veľkom plátne aj v špeciálnych formátoch SUPERSCREEN a 4DX s obľúbenou Pepsi, voňavým popcornom, či nachos. Stačí si len vybrať v kinách Cinema City.

Dospievanie je niekedy poriadna divočina

O tom nás presvedčí animovaná komédia Keď sa červenám, ktorá rozpráva príbeh o trinásťročnej dievčine Mei Leeovej. Tá sa samovoľne premieňa na obrovskú červenú pandu. Červená panda sa z nej stáva len keď je príliš rozrušená, čo je bohužiaľ prakticky neustále. Dievčinu Mei navyše silne znervózňuje jej až príliš starostlivá mamička Ming, ktorá sa od svojej dcéry takmer nikdy nevzdiali. Na film zo štúdií Disney a Pixar sa môžete tešiť od 7. apríla vo všetkých kinách Cinema City.

do kina, lexikon.sk, Cinema City

Poďte do kina a dozviete sa  vzťahoch a o živote

Čoskoro tridsaťročná Julie stále hľadá svoje miesto vo svete a experimentuje, zatiaľ čo jej starší priateľ Aksel by sa rád usadil a začal novú životnú etapu. Veci sa skomplikujú, keď zvedavá Julia prenikne na večierok, na ktorom stretne mladého a okúzľujucého Eivinda. Film na pomedzí drámy a komédie rozpráva vtipne, pravdivo a s citom o vzťahoch a živote v čase, keď môžeme mať takmer nekonečné možnosti, a napriek tomu si vraj najhorší človek na svete. Za hlavnú úlohu v diváckom hite tohtoročného festivalu v Cannes si Renate Reinsve odniesla cenu pre Najlepšiu herečku a snímka je nominovaná na Oscara za najlepší pôvodný scenár a zahraničný film. Drámu Najhorší človek na svete si môžete pozrieť od 7. apríla vo všetkých kinách Cinema City.

do kina, lexikon.sk, Cinema City

Chvíle napätia

14. apríla sa môžu nadšenci historických filmov tešiť na film Severan. Historický thriller porozpráva príbeh kam až bude ochotný mladý vikingský bojovník ochotný zájsť, aby pomstil vraždu svojho otca. Severan je rozsiahly epos Roberta Eggerosa, jedného znajosobitejších filmárov súčasnosti. Ako dopadne príbeh hlavného hrdinu v snímke Severan sa dozviete 14. apríla vo všetkých kinách Cinema City.

Do kina, lexikon.sk , Cinema City

Tajomstvo kamennej brány

Údolie lampášikov je animovaná filmová rozprávka pre deti v slovenskom dabingu s dynamickou 3D grafikou. Ollistene vyrába papierové lampášiky pre celú dedinku v údolí tak, ako ju to naučil jej starý otec. Oslavy v mestečku sa nezadržateľne blížia a jej úspešná výroba slávnostných lampášikov môže byť ohrozená. Svojho poslania sa však nechce vzdať a tak sa vyhýba zaučiť svojho vnuka Portera. Tajomstvo kamennej brány, ktorá so sebou nesie starodávnu legendu, vníma ako svoju jedinú šancu aby sa z nej nestala neužitočná dáma. To sa dozviete 14. apríla vo všetkých kinách Cinema City.

lexikon.sk, Cinema City

Neprehliadnite:

zdravý životný štýlAk chcete zdravo žiť, sledujte si svoj jedálniček aj pohyb. Odvďačí sa vám trávenie aj postava!

Viete, po čom muži túžia?

Aj v apríli si budú môcť dámy užiť svoj večer na Ladies Movie Night s exkluzívnou predpremiérou filmu Po čom muži túžia 2. V prvom filme sa hlavný hrdina Karel Král ocitol v ženskom tele. V druhom diele na začiatku spoznáme Irenu Kopáčovú (Anna Polívková), ktorá sa živí ako vzťahový poradca, ale pritom má sama partnera, ktorý ju podvádza. Najlepším liekom na životné problémy je ako inak, vyraziť si s najlepšou kamarátkou Marcelou (Tereza Kostková) na víno. Kroky opitej Ireny následne vedú do stanu veštice Zoltany (Zuzana Kronerová), kde vysloví osudné prianie: Chcem byť chlap! Ráno sa Irena prebudí a ocitne sa v podobnej situácii ako Karel Král. Je v tele, ktoré nenávidí, ale potom čo opadne prvotný šok, má možnosť zistiť aký muži naozaj sú. Irena/Iren (Jiří Langmajer) sa musí o seba postarať, pretože jej nikto neverí, že je to stále ona. Nakoniec pomocnú ruku dostane od suseda Radima (Marek Taclík), ktorý je do Ireny zamilovaný. Ako sa bude príbeh odvíjať sa dozviete 19. apríla na Ladies Movie Night v Cinema City Eurovea a od 21. apríla vo všetkých kinách Cinema City

lexikon.sk, Cinema City

Príďte do kina, čakajú na vás…

… zlý vlk, žralok, piraňa, jedovatý had či tarantula. Bývajú v príbehoch zvyčajne tí podozriví. Táto partia sa tak dlho hľadala, až sa našla a vytvorila tím, pre ktorý je spáchanie zločinu rovnaká hračka ako si vyraziť v nedeľu na zmrzlinu. Čo sa však stane, keď sa pre zmenu rozhodnú páchať dobro, ukáže hravá animovaná variácia na Dannyho jedenástku. Animovaný film Smradi si môžete pozrieť od 28. apríla vo všetkých kinách Cinema City.

lexikon.sk, Cinema City

Oscarový Jared Leto to istí…

Koncom marca sa na plátnách kín predstavil oscarový Jared Leto v novej marvelovke ako geniálny vedec Michael Morbius. Najpodmanivejší a najrozporuplnejší hrdina filmového sveta trpí zriedkavou chorobou krvi. Keď sa zdá, že na ňu našiel konečne liek, prejavia sa jeho vedľajšie účinky – z liečiteľa sa stane lovec. Film Morbius si môžete pozrieť vo všetkých kinách Cinema City a aj v obľúbených formátoch SUPERSCREEN a 4DX v Cinema City Aupark. Ak ste ešte náhodou nestihli vidieť, v kinách sa stále premieta film Batman. Ten si nielenže môžete pozrieť aj v obľúbených formátoch 4DX a SUPERSCREEN, ale aj zaobstarať spomienkovú figúrku malého Batmana.
Veríme, že naša pozvánka do kina vám osvieži jarné dni a zažijete veľa príjemných chvíľ.