Novinka uľahčí upratovanie


2329   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
upratovanie


Spoločnosť Electrolux priniesla nedávno na náš trh bezkáblový vysávač, ktorý zásadne mení spôsob vysávania a uľahčí denné upratovanie v našich domácnostiach.

Prevratná novinka – Electrolux Pure F9 – využíva technológiu výkonnej batérie a inovatívne dizajnové riešenia. Produkt kombinuje výkon hlavného, klasického vysávača so slobodou, ktorú štandardne ponúka tyčový vysávač. Manipulácia s ním je celkom nenáročná, zvládnu ju aj deti či starší ľudia.

Pure F9 ponúka bezkonkurenčnú všestrannosť,“ hovorí Ola Nilsson, Head of Electrolux business area Home Care & Small Domestic Appliances. „Ide o bezkáblový vysávač, ktorý sa nedopustí žiadnej chyby a zároveň je naozaj výkonný. Môžete ho využívať na všetky typy povrchov, od podláh až po záclony – povysáva celý dom, od dola až nahor, a to všetko na jedno nabitie,“ dodáva Nilsson. Medzi najdôležitejšie prednosti tejto novinky patrí mechanizmus flexibilnej hlavnej jednotky, ktorý umožňuje používateľom posúvať jej polohu tak, aby spolu s výsuvnou hadicou umožnila ľahký prístup pod nábytok, na poličku či na iné, ťažšie dostupné miesta. Zároveň, jeho sací výkon sa automaticky prispôsobuje povrchu, ktorý je práve vysávaný podľa toho, či sa jedná o koberec, záclonu alebo tvrdú podlahu. Vďaka ergonomickému dizajnu je možné nastaviť bezkáblový vysávač presne na požadovanú výšku.

Foto: archív Electrolux