Vynovená Bratislava CARD City & Region


2801   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Bratislava CARD City & Region

 

Sezóna 2019/2020 je už v poradí 13., počas ktorej môžu turisti, či už domáci alebo zahraniční, zažiť atraktivity a služby Bratislavy a Bratislavského regiónu výhodnejšie. Držiteľ Bratislava CARD City & Region má benefity po celom Bratislavskom kraji – môže tak využiť až 117 zliav.

Majiteľ karty Bratislava CARD City & Region môže počas jej platnosti neobmedzene cestovať verejnou dopravou, má bezplatnú pešiu prehliadku centra mesta Bratislava, bezplatný vstup do 12 múzeí a galérií v hlavnom meste – expozície MMB, GMB a dvoch múzeí v regióne – Hrad Červený Kameň a Malokarpatské múzeum v Pezinku. Bezplatný je i vstup do Historického múzea SNM na Bratislavskom hrade, cestovanie Malokarpatským expresom, ktorý jazdí v mesiacoch jún – september, ako aj bezplatný vstup do Korunovačného fofo-video pointu. Čakajú ho aj ďalšie atraktívne zľavy až do výšky 50 %: môže si napríklad vybrať Múzeum dopravy, Židovské komunitné múzeum, Šimák Zámok Pezinok, v meste Modra Slovenskú ľudovú majoliku,  Múzeum Ľ. Štúra alebo Múzeum keramickej plastiky.

Bratislava CARD City & Region

UFO

Odporúčame: Bratislavský kraj otvoril svoju bránu vo Viedni – Gate to Bratislava

Kartu na 1 deň, 2 alebo 3 dní je možné kúpiť v turistických informačných centrách, vo vybraných hoteloch a u ďalších partnerov. Spolu ide o 24 predajných miest, prípadne aj online na www.visitbratislava.com/bc.

Bratislava CARD City & Region

Popri tvorcovi projektu Bratislava Tourist Board sú hlavnými partnermi Bratislavský samosprávny kraj, Bratislavská integrovaná doprava, a. s. a organizácia Bratislava Region Tourism. Na projekte participuje aj ďalších 63 partnerov pôsobiacich v oblasti cestovného ruchu.

Foto: Visitbratislava