Okuliare – praktický a módny doplnok. Aké tvary patria medzi trendy kúsky v roku 2021?


5421   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Okuliare, ktoré patria medzi trendy kúsky v roku 2021, modny doplnok, Stylish beautiful fashion girl wear trendy sunglasses looking at camera, retro vogue sexy attractive young model woman blond hair in eyewear posing on beige studio background, portrait

Patríte medzi ľudí, ktorí pravidelne sledujú módne časopisy a portály, aby boli stále v obraze o tom, čo je trendy a čo, naopak, nie? Ak medzi nich patríte, tak tieto riadky sú určené presne pre vás. Dozviete sa o jednom módnom doplnku, z ktorého sa pomaly stáva nadčasová vec a teší sa veľkej obľube, hoci jeho pôvodná funkcia je čisto praktická. Áno, sú to okuliare. Dnes sú vnímané nielen ako zdravotná dioptrická pomôcka, no často ako výrazný módny doplnok. 

V dnešnej dobe si môžete kúpiť pekné a kvalitné dioptrické okuliare online. Existuje hádam lepší doplnok? Nielenže vám chránia oči, zároveň nimi doplníte celý „look“ a dodáte mu šmrnc. Aké okuliare sú najviac trendy v roku 2021?

1. Priesvitné okuliare

Medzi najpopulárnejší typ okuliarov za poslednú dobu patria určite priesvitné okuliare. Ich výhodou je, že sa vám hodia ku každému štýlu oblečenia a navyše sú unisex. Prejasnia vám tvár a budete pôsobiť žiarivejšie. Rámy zoženiete tenšie aj hrubšie, výber je len na vás.

2. Okuliare s geometrickými rámami

Geometrický tvar môže byť rôzny a vyzerá veľmi dobre na väčšine tvárí. Či už ide o obľúbený šesťuholník, kruh alebo štvorec s jemnými okrajmi, s takýmito okuliarmi sa určite v dave nestratíte. Obľúbené farby tohto roku sú zatiaľ ladené do svetlých odtieňov, ako je béžová, medová alebo marhuľová. Svetlé geometrické okuliare predstavujú skvelé súhru.

3. Vintage okuliare

Spoznáte ich podľa veľkých okrúhlych rámov. Hodia sa najmä pre ľudí, ktorí majú typ tváre do štvorca alebo obdĺžnika, pretože zjemnia črty týchto tvárí, a tak tvár bude vyzerať súmernejšie. Vyzerajú veľmi nadčasovo a aj o pár rokov ich budete môcť stále nosiť.

Obľúbeným motívom je vzor panciera korytnačky, ktorý nájdete nielen na dioptrických, ale aj na slnečných okuliaroch. Ak si potrpíte na značke a kvalite, určite si pozrite ponuku Dita okuliarov, ktoré sa pýšia nadčasovým dizajnom, sú vytvorené z kvalitných materiálov a zaujmú aj najnáročnejších.

Zdroj obrázka:
insta_photos / Shutterstock.com


TagsMóda