Sign in / Join

Oslávte Silvestra 2018 v Bardejovských Kúpeľoch


2513   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Oslávte Silvestra v Bardejovských Kúpeľoch

 

V Bardejovských Kúpeľoch máte o zábavu na konci roka postarané: hostia majú v čarovných kúpeľoch na výber z dvoch silvestrovských galavečerov. Vyberie si naozaj každý.

V hoteli Ozón je pripravený tradičný slávnostný galavečer, v hoteli Alexander bude hostí Silvestrom sprevádzať zábavný Thomas Puskailer. Silvestrovské pobyty v Bardejovských Kúpeľoch sú opäť plné atraktívnych benefitov a sprievodných akcií. V Ozóne bude po celý večer hrať skupina AVANTI a v hoteli Alexander MONTANA BAND. V ponuke sú pobyty od 27. 12. 2018 do 5. 1. 2019 a to na 3 až 6 nocí. Zahŕňajú slávnostný silvestrovský večer s moderátorom, živou hudbou, tombolou a zaujímavým kultúrnym programom. Hosťom počas večere nebude chýbať ani víno a sekt, teplý a studený bufet a minerálka. Prvé minúty roka 2019 privítajú veľkým ohňostrojom.

Sme radi, že pre mnohých našich hostí je už tradíciou končiť starý a vítať nový rok práve v Bardejovských Kúpeľoch. Snažíme sa držať latku kvality a veríme, že si každý vyberie zábavu podľa svojho gusta. Aby však hostia neprišli o hlavnú hviezdu večera, Thomas Puskailer bude síce vystupovať hlavne v hoteli Alexander, ale odbehne na chvíľu potešiť zabávajúcich sa aj do Ozónu,“ upresňuje ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských Kúpeľov, a. s., Tamara Šatanková.

Okrem atraktívneho programu počas silvestrovského večera, zahŕňajú pobyty v cene voľný vstup do wellness, klasickú masáž, minerálny kúpeľ, soľnú jaskyňu, rašelinový zábal, prísadový kúpeľ alebo hydromasáž a tiež internetový prístup a parkovanie grátis. Extra bonusom na privítanie je welcome drink. Sprievodný program počas pobytu dopĺňajú tanečné zábavy so živou hudbou denne od 19. hod. v kaviarni hotela Ozón. 30. 12. 2018 je pre hostí pripravené hudobné popoludnie pri domácej štrúdli a večer slovenských špecialít v hoteli Ozón. Hotel Astória má zase v ponuke folklórne vystúpenie a novoročný koncert. Ďalšie doplnkové služby ako napríklad Beauty Studio, vybrané kozmetické kúry či slávnostné silvestrovské líčenie, sú však k dispozícii za poplatok.

Kúpele myslia i na najmenších klientov. Od 28. 12. do 1. 1. 2019 ich čakajú na recepcii hotela Ozón koláčiky. Dostanú aj silvestrovské konfety a party doplnky, čapice a trúbky. K dispozícii je aj detský kútik.

Zľava pre deti od 6 do 15 rokov je 20 % a pre mladšie deti (od 3 do 5,99 rokov) 50 % z cenníkových cien. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko majú pobyt grátis. Detskú postieľku poskytnú na požiadanie bezplatne.

Do Bardejovských Kúpeľov návštevníci radi opakovane chodia najmä kvôli širokému spektru poskytovaných služieb a horskému prostrediu s čistým vzduchom a pokojnou atmosférou. Či už ide o wellness, liečbu alebo relaxačné a skrášľovacie programy, každý si tu nájde to svoje. Nespornou výhodou, najmä v zimných mesiacoch, je prepojenosť jednotlivých hotelov Ozón, Astória, Alžbeta a Alexander. Znamená to, že viac ako 60 % kapacity hotelov prejde hosť spojovacou chodbou doslova v župane a papučkách. Aj kongresový hotel Alexander má svoje vlastné wellness, i keď o niečo menšie ako Ozón, ktoré však môžu ubytovaní hostia hotela Alexander tiež zdarma využívať.

Vďaka dostatočným kapacitám sú Bardejovské Kúpele vhodnou voľbou aj na kongresy, firemné školenia, konferencie, pracovné stretnutia, recepcie, teambuildingy, workshopy, prezentácie, pracovné a relaxačné pobyty, ale aj rodinné oslavy alebo svadby. K dispozícii je luxusný štvorhviezdičkový kongresový hotel Alexander, nazvaný po ruskom cárovi Alexandrovi. Ponúka až 300 kongresových miest v 3 variabilných riešeniach a ubytovaciu kapacitu má 150 lôžok.

Viac informácií na: www.kupele-bj.sk