Región Trenčín zaujal v Prahe


3551   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Región Trenčín

28. ročník medzinárodného veľtrhu Holiday World, ktorý sa konal v dňoch 21. – 24. februára 2019 v Prahe priniesol pestrú ponuku českých a slovenských regiónov, národných turistických agentúr, cestovných kancelárií a odborníkov v cestovnom ruchu.

Pozornosť návštevníkov pútal i stánok prezentujúci regióny Slovenska. Blížiace sa Majstrovstvá sveta v hokeji boli na veľtrhu hlavnou témou slovenskej expozície.

Súčasťou národnej expozície Slovenska bola aj krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región. Predstavila svoj kraj ako destináciu vhodnú pre všetky vekové kategórie, pre rodiny s deťmi, aktívnych športovcov aj seniorov. „Práve z Českej republiky k nám každoročne prichádza najviac turistov. Lákajú ich najmä kúpele. Na veľtrhu sme však prezentovali všetky turistické možnosti kraja. Predstavili sme aj nové cyklotrasy a možnosti trávenia aktívnej dovolenky v Trenčianskom kraji,“ ozrejmila výkonná riaditeľka KOCR Trenčín región, Eva Frývaldská. Prezentáciu kraja doplnili zástupcovia z oblastnej organizácie cestovného ruchu región Horná Nitra – Bojnice, ktorí počas štyroch dní predstavili nové produkty a služby, možnosti ubytovania či stravovania i cyklotrasy. Rovnako zástupcovia hradu Beckov predstavili novinky na najbližšiu sezónu, v ktorých nebudú chýbať lákavé podujatia pre rodiny s deťmi.

Záujem bol aj o degustácie slovenských vín z Národného salónu vín či ochutnávku kvalitných slovenských destilátov, ktoré vyrába spoločnosť Old Herold z Trenčína.

Zdroj: www.trencinregion.sk