Región Trnava – zviditeľnia ho nové propagačné materiály


4975   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Región Trnava

Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Trnava Tourism pripravila na prichádzajúcu turistickú sezónu nové propagačné materiály pre región Trnava, vďaka ktorým návštevníci Trnavy objavia všetky krásy mesta a regiónu.

Dvojmesačník Región Trnava

Región Trnava

Dvojmesačník obsahuje informácie o aktuálnych podujatiach, novinkách, zaujímavostiach, oceneniach a atraktívnych bodoch záujmu. Na jednom mieste tak nájdu, čo by si nemali nechať ujsť v Trnave a jej okolí. Pre ešte lepší prehľad a orientáciu je jeho súčasťou aj mapka. V nej sú vždy vytipované cyklotrasy a turistické chodníky, vďaka ktorým objavia krásy regiónu,“ uviedla Michaela Potočárová, riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu Trnava.

Sakrálna Trnava

Región Trnava

Pre milovníkov histórie a sakrálnych pamiatok je určený turistický sprievodca Sakrálna Trnava. Vyšiel v štyroch jazykoch: slovenskom, anglickom, nemeckom a maďarskom. Objavia v ňom tipy na pamiatky zakreslené na mapke či chronológiu historických míľnikov.

Say hello to Trnava – Spoznajte Trnavu

Región Trnava

Čo zažiť v Trnave a prečo sa ju oplatí navštíviť, nájdu návštevníci v minisprievodcovi Say hello to Trnava – Spoznajte Trnavu. Preložený je do ôsmych jazykov a obsahuje praktické rady, kde sa ubytovať, najesť, kde si dať dobrú kávu a čo by nemali vynechať pri návšteve krajského mesta, ktoré prezývajú Malý Rím.

Neprehliadnite: Výstava ŠuňaWood – Pilátova oslava stromov, dreva

Všetky nové materiály nájdu návštevníci v Turistickom informačnom centre Regiónu Trnava v Mestskej veži, ako aj v hoteloch či na Nádvorí. V Turistickom informačnom centre vám ochotne so všetkým poradia a zároveň si môžete dohodnúť aj prehliadku mesta so sprievodcom, ktorý vám porozpráva o bohatej histórii Trnavy,“ dodala na záver Michaela Potočárová.

Región Trnava

Oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism združuje mestá, obce a ostatné subjekty v regióne Trnava. V súčasnosti má 24 členov, medzi ktorými sú obce, ale aj podnikateľské subjekty či občianske združenia. Úlohou organizácie je spoločne rozvíjať cestovný ruch v destinácii, prezentovať atraktivity, ktoré sa nachádzajú na jej území, ponuku svojich členov zameranú na návštevníka a informovať o aktuálnom dianí.

Zdroj: www.regiontrnava.sk
Foto: Provocation Bureau, Trnava Tourism