Skvelé darčeky nielen na Valentína


8940   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Skvelé darčeky nielen na Valentína

 

Či už idete kupovať darčeky pre vášho najlepšieho priateľa, priateľku, či pre rodinu alebo vašu lásku napríklad na Valentína, vždy sa hodia dobré nápady na milé prekvapenie. Jeden z nich môže byť milovníkom kníh, iný domáci kuchár, záhradkár alebo kozmetický fanúšik. Vybrať presne ten jeden originálny darček šitý na mieru obdarovaného si vyžaduje naozaj dobrý nápad. Ale nestresujte sa. Urobili sme pre vás prieskum a vybrali darčeky, ktorými sa môžete inšpirovať.

Skvelé darčeky nielen na Valentína

Mňam, mňam originálna čokoláda
Dobrou čokoládou nikdy nič nepokazíte. No ak chcete pridať aspoň štipku originality, extra chuti a ozvláštnenia, odporúčame nahliadnuť do internetového obchodu na chutné kytice. Nájdete množstvo ponúk chutných, ovocných či sladkých kytíc.

Ale aj klasická čokoláda, trochu ochutená, máličko ozdobená a najmä krásne upravená a zabalená do vkusného darčeka pre konkrétnu príležitosť, môže byť skvelým darčekovým tipom.

Skvelé darčeky nielen na Valentína

Špeci šperk
Šperk je možno jedna z prvých vecí, ktorá nás napadane, keď uvažujeme o darčeku. Pravdepodobne zablúdite do prvého zlatníctva a začnete vyberať. Zistíte však, že váš rozpočet je akýsi nízky vzhľadom k ponuke. Hm, ale ak sa myšlienky na skvelý darček nechcete vzdať, môžete si vybrať napríklad z originálnej šperkovej tvorby výtvarníčky a dizajnérky Miaro Saszu. Určite potešia. Vytvára ich vlastnou, jedinečnou technikou ručne maľovaného šperku. Sú ľahké a príjemne sa nosia…

Skvelé darčeky nielen na Valentína

Nie je kvet ako kvet
Ak vám pri úvahe nad darčekom ako prvý napadol šperk, druhé v poradí sú určite kvety. Živým kvetom doručeným načas určite nič nepokazíte a budete aj trendy. Stačí si kytičku včas objednať na www.kvety.sk.

Skvelé darčeky nielen na Valentína

Ale kvety nemusia byť len naozajstné. Originálnym darčekom môžu byť aj voňavé mydlové kvety. Môžete z nich kúpiť i celé kytice: Ruže, klinčeky, levanduľa… Fantázii sa medze nekladú. Mydlové kytice alebo kvety môžete dať ako svadobný dar, narodeninový dar alebo ako malý valentínsky darček. Sú tiež famóznym doplnkom napríklad pre relaxačnú alebo romantickú kúpeľ. Stačí ak kvietky pridáte do teplého kúpeľa a sledujete ako sa rozpúšťajú. Dajú sa tiež použiť ako netradičné mydlo pre hostí.

Inšpiruj sa: Doprajte si romantiku vo dvojici

Tak čo, ešte stále si myslíte, že čokoláda, šperky a kvety sú nudné darčeky? Skúste ich podarovať a tíško čakajte na reakcie obdarovaných. Ani jeden nápad by sme nespomenuli, ak by sme si ich sami nevyskúšali a nemohli odporučiť ďalej.

Prajeme príjemné, chutné, krásne a voňavé obdarovávanie .

Foto: kvety.sk
Text: Katarína Kováčová

Valentínske Darčeky