Doprajte si romantiku vo dvojici


5941   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Doprajte si romantiku vo dvojici, Valentín

Plánujete svoju lásku prekvapiť a vymyslieť nezabudnuteľný program na Valentína? Pripravili sme pre vás tri tipy na nezabudnuteľné romantické valentínske pobyty.

Valentín je sviatok, počas ktorého láska srší na každom rohu. Svojim partnerkám a partnerom sa v tento deň snažíme rôznymi spôsobmi ukázať, ako veľmi nám na nich záleží.

Niekto uprednostňuje tráviť Valentína romantickou večerou doma pri sviečkach, iní idú do kina a niektorí sa rozhodnú pre romantický pobyt. Práve ten môže byť skvelým prekvapením a ideálnym spôsobom, ako si vychutnať sviatok lásky. Každý jeden valentínsky pobyt je niečím výnimočný a môžete si byť istí, že na takto stráveného Valentína budete dlho v dobrom spomínať.

Romantické dreveničky pri Liptovskej Mare
Koliba Gréta v Liptovskej Sielnici si pre zamilované páry pripravila romantický pobyt v útulných dreveničkách pri Liptovskej Mare. Počas troch dní – od 15.2. do 17.2. – zažijete veľa romantiky, ale aj nových zážitkov. V piatok je pre zamilovaných pripravená romantická večera, na izbe vás bude čakať šumivé vínko s jahodami. Ani sobotný večer nebude o nič horší, pre hostí je pripravená grilovačka za sprievodu ľudovej hudby. V cene pobytu sú zahrnuté aj bohaté raňajky vo forme švédskych stolov, vstup do wellness s vírivkou, saunou a masážami, ale aj viacúčelové športové ihrisko, biliard a stolný tenis. A ešte jeden bonus – chatky sa nachádzajú v malebnom prostredí Liptova, ktoré je ako stvorené na romantické prechádzky v prírode.

Doprajte si romantiku vo dvojici, Valentín

Medzi nebom a zemou
Ako lepšie obdarovať blízku osobu než spoločne stráveným romantickým víkendom (15. – 17.2.)? Vysoko v horách v Hoteli Sliezsky dom je pre zamilovaných pripravená 4-chodová romantická večera so someliérom, romanticky ozdobeným stolom a samozrejme, ružou pre partnerku. Chvíle romantiky vám spríjemní ochutnávanie lahodných špecialiít šéfkuchára a spoločný pobyt v hotelovom wellness centre so suchou a parnou saunou, vírivkou a oddychovou miestnosťou s jedinečným výhľadom na Velické pleso. Pobyt si môžete doplniť nenáročnou túrou po okolí. Kombinácia všetkého iste vnesiete do vášho vzťahu vášeň a harmóniu, ktoré potom stačí udržiavať po celý rok…

www.sliezskydom.sk

Doprajte si romantiku vo dvojici, Valentín

Inšpiruj sa: Vyznaj svojej kráľovnej lásku

Valentín v srdci prírody
Ani páry zo západného Slovenska nemusia za romantickým pobytom v peknom prostredí dlho cestovať. Príjemne ho môžu stráviť v prostredí Hotela Zochova chata, ktorý sa nachádza neďaleko Pezinka. Aj v tomto prípade trvá romantický pobyt tri dni, od 15.2. do 17.2., vo svojej izbe si nájdete fľašku sektu a misu ovocia, v sobotu bude pre vás pripravená trojchodová romantická večera s hudobným doprovodom Márie Kmeťkovej a počas celého pobytu môžete využívať neobmedzený vstup do Wellness a Spa centra. Špeciálna valentínska wellness ponuka obsahuje hodinový romantický kúpeľ v exkluzívnej vani, párovú medovú masáž, ale aj píling celého tela s relaxačnou masážou.

Doprajte si romantiku vo dvojici, Valentín

Prajeme vám nádherne stráveného Valentína!