Skvelý tip na vianočný darček – relaxačný pobyt v Patinciach

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
relaxačný pobyt v Patinciach

Je u nás taký zvyk: obdarovať na Vianoce všetkých blízkych. Vymyslieť však originálny darček pre našich najbližších niekedy vôbec nie je jednoduché. Určite ste už na otázku, keď ste sondovali, čo by si priali, dostali odpoveď, že nič nepotrebujú. Oddýchnuť si však potrebuje každý či je mladý, či skôr narodený. Čo tak teda darovať pod vianočný stromček práve oddych? Darčeková poukážka na relaxačný pobyt v Patinciach, ale aj na iných miestach, je navyše ideálnym darčekom najmenej kvôli 7. dôvodom:

relaxačný pobyt v Patinciach

1. Obdarovaným doprajete príjemný zážitok a čas na seba

Čo je v dnešnej uponáhľanej dobe vzácnejšie než čas a pozornosť? Zážitky či relax sú jedinečný spôsob, ako sa dá niekomu darovať čas. Zároveň nimi naznačíte, že si ten oddych naozaj zaslúžia a nemali by naň zabúdať.

2. Termín si vyberú podľa svojich preferencií a možnosti

Výhodou darčekových poukážok je to, že pri nich nemusíte vyberať presný termín pobytu a obávať sa, či dobre trafíte. Obdarovaní si pobyt naplánujú tak, ako im to najviac vyhovuje.

relaxačný pobyt v Patinciach

3. Nie je to žiadny „chytač prachu‟

Zamýšľate sa nad tým, koľko zbytočností si často navzájom darujeme? Nielenže nám potom zaberajú miesto v domácnosti, nie je to ani veľmi ohľaduplné k našej planéte. Skúste tento rok pri darčekoch uprednostniť kvalitu pred kvantitou.

4. Last minute darček

Každý rok si hovoríte, že už začiatkom decembra chcete mať pripravené všetky darčeky, ale znova vám to nevyšlo? Žiaden strach, darčekovú poukážku na pobyt vybavíte hoci aj v hodine dvanástej za pár minút online a poukaz len vytlačíte.

Patince, vianočný darček

5. Vyhnete sa behaniu po obchodoch

Tiež už máte alergiu na preplnené a hlučné obchodné centrá? Tento rok sa môžete vyhnúť stresujúcemu nakupovaniu. Po poukážku nemusíte nikam chodiť, vytlačíte si ju po online kúpení.

6. Odpadajú aj starosti s balením

Nie každý má talent na krásne balenie darčekov. Nemusíte bojovať s predmetmi zložitých tvarov. Darčekovú poukážku len jednoducho vložte do elegantnej obálky a môžete si byť istý, že rovnako poteší ako krásne zabalený darček.

vianočný darček

7. Pri včasnom nákupe môžete aj ušetriť

Slováci si už tiež obľúbili americký „zľavový sviatok‟ Black Friday, čo sú vždy dní na konci novembra. V tento deň máte skvelú príležitosť, ako výhodne nakúpiť vianočné darčeky. Ani darčekové poukážky na pobyty nie sú výnimkou. Aj vo Wellness Hoteli Patince****  si môžete od 25. novembra do 1. decembra kúpiť darčekové poukážky na pobyty Classic a Romance pre 2 osoby na 2 noci s až 20 % zľavou.

relaxačný pobyt v Patinciach

Okrem spomínaných pobytov v Patinciach ponúkajú aj poukazy na pobyt podľa vlastného výberu či jednodňový Wellness Day – bez ubytovania, v ktorom nájdete vstup do vodného i saunového sveta či masáž. Celú ponuku zariadenia si môžete pozrieť na www.wellnesspatince.sk. Určite si skvelo vyberiete!