Sign in / Join

Cestou na Donovaly nájdete zdroj síl, relax a pohodu. Vitajte v Hoteli Altenberg, vitajte v obci Staré Hory.

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Hotel Altenberg, Relax

Hotel Altenberg sa nachádza v krásnom horskom  prostredí na rozhraní Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. Je výhodne situovaný pri hlavnej trase sever – juh, približne17 km vzdialený od Banskej Bystrice a rovnako aj od známych lyžiarskych a turistických stredísk – Donovaly a Turecká. Hotel rodinného typu v zime poskytuje výborné zázemie pre lyžiarov a samozrejme, relax uprostred prírody. Je obľúbeným miestom odpočinku, relaxu a dobrej zábavy po celý rok.

Hotel Altenberg, Recepcia

Cítite sa ako doma

Neveľký nefajčiarsky hotel má svoje čaro a domácu atmosféru. Nachádzajú sa v ňom dvojposteľové izby i apartmány. Každá izba má pripojenie na internet. V niektorých izbách je možné využiť prístelku. Hotel poskytuje hosťom možnosť ubytovať sa aj so psom.

Hotel Altenberg, Sedenie Pri Krbe

Chute domova

Raňajky sú, samozrejme, zahrnuté v cene ubytovania. Hotel Altenberg je vyhľadávaný aj kvôli skvelej kuchyni. Ponúka stravovacie služby v štyroch strediskách. Okrem reštaurácie a kaviarne má aj rybársku reštauráciu s kapacitou 40 miest, ktorá je pre štýlové zariadenie v duchu slovenskej dedinskej izby a dobrú kuchyňu vyhľadávaná na organizovanie rodinných a firemných akcií rôzneho druhu.

Hotel Altenberg, Akcie Oberstvenie

Jej prepojenie do vonkajších priestorov hotela umožňuje v letných mesiacoch prípravu jedál aj na záhradnom grile, kde sa gurmánsky zážitok spája s krásnym výhľadom na okolité hory. V samostatnej pizzérii s kapacitou 40  miest a 20 miest na letnej  terase sa pripravujú vyhľadávané pizze. Môžu si na nich pochutnať ubytovaní hostia, ale aj turisti, ktorí sa pohybujú v okolí.

Hotel Altenberg, Relax Bazen

Oddych v relaxačnom centre

Hotel Altenberg ponúka svojim návštevníkom príjemný zážitok z pobytu vo vyhľadávanom relaxačnom centre, ktoré je prístupné aj pre neubytovaných hostí. Ponúka bazén, masáže, klasickú fínsku saunu, parnú saunu, ktorá je veľmi  vhodná aj pri problémoch s dýchacím ústrojenstvom. Má tiež blahodarné účinky na pokožku, ktorou sa intenzívne vylučujú toxíny a iné nežiadúce látky z ľudského organizmu. Po použití sauny je možné ochladiť sa v ochladzovacom bazéne so sviežou horskou vodou. Po  pobyte v saunách, prípadne po masáži, ktorú návštevník tu môže tiež absolvovať, sa oplatí pobudnúť v odpočivárni, kde si telo dôkladne oddýchne pri pokojnej hudbe. Počas pobytu v relaxačnom centre je možné objednať si občerstvenie a osviežujúce nápoje.

Hotel Altenberg, Restauracia

Ak sa chystáte na lyžovačku na svahy v Donovaloch a Tureckej, neváhajte zabezpečiť si príjemné hotelové zázemie na Starých horách. Okrem parkoviska pre ubytovaných hostí je výhodou hotela aj to, že sa pri ňom nachádza zastávka medzimestských diaľkových autobusov.

www.altenberg.sk


Aktivujte si

Prihlásením k odberu noviniek súhlasíte so zasielaním marketingových e-mailov a potvrdzujete súhlas so zásadami ochrany osobných údajov.