Milka je sladké pokušenie. Lahodné príchute čokolády zo širokého portfólia, ktorým neodoláte


669   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
sladká rozmanitosť Milka

Milka je sladké pokušenie a rozmanitosť chutí. Každý z nás má občas chuť na sladké pokušenie a neodolá tej najjemnejšej čokoláde z alpského mlieka a kvalitného kakaa. Podľa údajov spoločnosti Mondelēz International o predaji z roku 2022 je medzi milovníkmi sladkej pochúťky najobľúbenejšia tradičná mliečna čokoláda Milka Alpine Milk. Medzi obľúbené tabuľky čokolád patrí aj Milka Strawberry s krémovou náplňou a jahodovou príchuťou. Portfólio príchutí Milka však prináša rozmanitú ponuku neodolateľných čokolád a svoju najobľúbenejšiu si s istotou vyberie každý.

Aké príchute čokolády Milka si najradšej vychutnávame?

Ikonická značka čokolád Milka sa stala synonymom pre lahodný zážitok zo sladkého maškrtenia. Akú príchuť čokolády Milka si jej milovníci najradšej doprajú? Je zrejmé, že chuťové poháriky každého z nás majú rôznorodé preferencie a vyberáme si podľa svojho gusta: „Moja obľúbená čokoláda od Milky je biela.“ Niektorí si však potrpia aj na netradičné kombinácie: „Ja mám najradšej čokoládu Milku Oreo Sandwich.“ Táto príchuť ponúka lákavú kombináciu kakaových sušienok a mliečnej náplne s vanilkovou príchuťou v mliečnej čokoláde. Srdce milovníkov čokolády si získala taktiež Milka Bubbly: „Ja nedám dopustiť na Milku Bubbly! Zbožňujem, ako sa mi rozplýva na jazyku.“

Milka sladké pokušenie

Milka a mango? Podľa fanúšikov lahodná kombinácia

Aj napriek tomu, že portfólio značky Milka zahŕňa mnoho neodolateľných variantov, v redakčnej ankete bolo zistené, aké kombinácie by jej fanúšikovia radi ochutnali. Odpovede boli prekvapivé: „Mňa by potešila nejaká exotická príchuť, napríklad mango, liči alebo ananás.“ Milovníci čokolád by tiež ocenili príchuť slaný karamel, malina, puding alebo kokos. Značka Milka pravidelne dopĺňa svoje portfólio produktov o limitované edície čokolád a v budúcnosti spotrebitelia možno nájdu v regáloch obchodov aj príchute, ktoré oslovia nielen fanúšikov tradičných chutí, ale aj tých, ktorí radi objavujú nové kombinácie a chuťové zážitky.

Neprehliadnite:

Ovocie dozrieva
Ovocie dozrieva a vy neviete, čo s plnými košíkmi? Premeňte ho na lásku v skle. Hravo to zvládnete!


Produktový tip: sladké pokušenie
v mnohých neodolateľných variantoch

Zo širokej ponuky lahodných príchutí čokolád Milka si každý vyberie tú, ktorá ho zaručene poteší. Či už ide o ovocné a svieže chute, chrumkavé kombinácie alebo dezerty, ktoré uspokoja i náročného maškrtníka.

Milka Yoghurt 100 g: Kombinácia krémovej mliečnej čokolády z alpského mlieka s jemnou jogurtovou náplňou tvorí neodolateľnú harmóniu chutí.

Milka Chocolate Dessert 100 g: Mliečna čokoláda z alpského mlieka Milka Chocolate Dessert urobí radosť všetkým, ktorí majú slabosť pre našľahanú kakaovú náplň.

Milka Strawberry 100 g: Spojenie kvalitnej mliečnej čokolády s osviežujúcou jahodovou príchuťou poteší aj tie najnáročnejšie maškrtné jazýčky.

sladké pokušenie Milka

Milka White 100 g: Čokoláda z jemného alpského mlieka s krémovou konzistenciou prináša luxusný pôžitok z každého sústa.

Milka Oreo Sandwich 92 g: Kombinácia dvoch ikonických pochúťok – krehkých sušienok Oreo s mliečnou náplňou s vanilkovou príchuťou a čokolády, vytvára dokonalú rovnováhu medzi sladkosťou a chrumkavosťou.

sladké pokušenie Milka

Milka Bubbly 90 g: Mliečna čokoláda z alpského mlieka so vzdušnými bublinkami, ktoré sa rozpúšťajú na jazyku a poskytujú nevšedný zážitok chuťovým pohárikom.

Sladké pokušenie a hitparáda obľúbených chutí…

V rebríčku o predajoch čokolád Milka na Slovensku za rok 2022, ktorý pripravila spoločnosť Mondelēz International, je podľa dát najpredávanejšia čokoláda Milka Alpine Milk 100 g. Druhou najpredávanejšou čokoládou na slovenskom trhu je Milka Strawberry 100 g. Portfólio príchutí Milka však prináša rozmanitú ponuku neodolateľných ďalších čokolád a svoju najobľúbenejšiu si s istotou vyberie každý. (DI)

Úvodné foto: pixabay