Adrenalín môže mať podobu napríklad aj darčeka s poriadnou dávkou veľkého dobrodružstva

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
adrenalín

Adrenalín ako darček? Prečo nie! Keď chceme niekoho obdarovať darčekom, z ktorého bude zaručene nadšený, vždy je dobrou voľbou riadiť sa záľubami našej vzácnej osoby. Inklinuje náš priateľ/priateľka, manžel/manželka, brat/sestra, dcára/syn,… napríklad k adrenalínovejším aktivitám? Darčeky pre takéhoto dobrodruha sú výbornou voľbou. Zopár námetov máme…

Jazda na pretekárskom aute, kurz bezpečnej jazdy na motorke, či výstup s horským vodcom

Začneme niečím pre všetkých fanúšikov motoršportu. Pôjde o adrenalínovú jazdu na uzavretom okruhu. V rámci tejto kategórie zážitkov je v ponuke veľký výber vozidiel siahajúci od športových áut po rôzne pretekárske monoposty. Ak je osoba, ktorú sa chystáte obdarovať, skôr fanúšikom dvoch kolies a nadšeným motorkárom, ponúka sa napríklad kurz bezpečnej jazdy na motorke, ktorý preverí limity jazdca aj jeho motorky. V takomto prípade však nič nepokazíte ani „nezážitkovým“ darčekom v podobe kvalitného moto oblečenia. Pre tých, ktorí pred kolesami uprednostňujú vlastné nohy a radi zdolávajú vysokohorské štíty, je ideálnym darčekom výstup s horským vodcom na niektorý z našich vrchov, na ktorý inak ani isť nemôžete. Áno, môže to byť trebárs aj Gerlachovský štít. Treba však brať do úvahy, že toto je darček pre osoby s veľmi dobrou kondíciou.

Neprehliadnite:

elektrobicykli
Spoznávame Slovensko na kvalitnom elektrobicykli.
Pohodlne, ekologicky a hlavne zdravo!

Adrenalín ako pozvánka na vyhliadkový let, alebo skôr do ticha pod morskou hladinou?

Množstvo rôznych viac či menej adrenalínových zážitkov súvisí s lietaním. Tak napríklad obľúbený zážitkový let lietadlom, či dokonca tandemový zoskok. Len si dajte pozor, aby ste takýto darček nezaobstarali niekomu, kto sa bojí výšok.
V neposlednom rade máme ešte tradičný tip na darček pre všetkých, ktorých fascinuje svet pod hladinou. Kurz potápania, po ktorého absolvovaní získa obdarovaný medzinárodne platný certifikát, je pre takýchto ľudí jednoznačnou voľbou.(FU)

Foto: Olga Rudyk / Shutterstock.com