Dr. Oetker ponúka vaječné bielky ako novinku! Vďaka nej je príprava snehových receptov jednoduchšia


2562   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
vaječné bielky Dr. Oetker

Dr. Oetker prináša ďalšiu novinku: vaječné bielky nielen na pečenie! Objavili sa na pultoch v ponuke v čase pred blížiacou sa Veľkou nocou. Ide o výbornú pomôcku, ktorú určite využijete počas Veľkej noci. Potrebujete vyšľahať dokonalý sneh z bielkov bez toho, aby ste ich museli oddeľovať od žĺtkov alebo podstupovať riziko, že sa vám nevyšľahajú správne? Prípadne chcete dodať svojmu telu potrebné proteíny?

To všetko je možné vďaka 100 % vaječným bielkom! Dr. Oetker garantuje prípravu snehového receptu. Určite sa vám vždy vydarí a dokáže vášmu telu dodať potrebné bielkoviny. Verte, nebolo to nikdy jednoduchšie! 

Vaječné bielky nielen na pečenie 

Uľahčite si prípravu obľúbených snehových receptov alebo dodajte svojmu telu potrebnú dávku proteínu vďaka prvotriednej novinke – 100% vaječné bielky sušené. Dr. Oetker prináša pasterizované bielky od sliepok z voľného chovu. Sušené vaječné bielky majú všestranné využitie. Sú totiž vhodné napríklad na prípravu sladkých i slaných jedál, polevy či snehového cesta Pavlova torta. Všade tu môžu nahradiť čerstvé vaječné bielky, a to bez nutnosti oddeľovania od žĺtkov.

vaječné bielky Dr. OetkerOdporúčaná maloobchodná cena 100% vaječné bielky sušené Dr. Oetker 15 g: 1,49 €

A výsledok? Je neuveriteľný…

Ten vám prinášame so 100 % garanciou. Na obnovenie 1 bielka vám postačia 3 PL vody, pričom celé balenie zodpovedá 5 čerstvým bielkom. Vaječné bielky neobsahujú sacharidy, tuky ani cholesterol, preto sú v práškovom stave ideálne aj ako prírodný doplnok stravy a zdroj kvalitného proteínu do kokteilov, kaší, palaciniek či omeliet, čo ocenia i športovo aktívni spotrebitelia. Rovnako poteší aj praktický recept na Snehové pusinky, ktorý nájdete na zadnej strane obalu. Vyskúšajte! 

Neprehliadnite:

mak
Tajomstvo jedinečnej chuti?
Novinky na pultoch: makový koncept z jemne mletého modrého maku


Skvelých noviniek nie je nikdy dosť

Spoločnosť Dr. Oetker je dlhodobo stabilným lídrom na trhu, ktorý neustále prináša nové výrobky a impulzy do sortimentu dekorácií. Vďaka tomu vám neujdú žiadne aktuálne trendy a vaše dobroty budú zakaždým vyzerať IN. 

Kvalitná čokoláda vylepší všetko 

Chcete vašim sladkým receptom dodať extra čokoládovú chuť či trendy vzhľad? Stavte na kvalitu a vyskúšajte nové zdobenie. Čokoládové kúsky Dr. Oetker, ktoré sú vyrobené  z prvotriednej horkej čokolády s 41 % obsahom kakaa. Vo výrobku použité kakao je vypestované udržateľným spôsobom s rešpektom k životnému prostrediu a k ľudom. Čokoládové kúsky môžete využiť na pečenie priamo do cesta alebo primiešať do krémov. Po upečení držia tvar a cestu dodávajú fantastickú čokoládovú chuť. Rovnako sú ideálne na dozdobenie múčnikov, tort, dezertov, zmrzliny či sladkých jedál. Ozvláštniť s nimi môže aj vaše raňajkové kaše alebo jogurty. Fantázii sa medze nekladú! Tak neváhajte a dotvorte vaše klasické či moderné recepty dokonalými čokoládovými kúskami, ktoré im dodajú úplne nový rozmer. Čokoláda je predsa synonymom lásky!

vaječné bielky Dr. OetkerOdporúčaná maloobchodná cena Čokoládové kúsky Dr. Oetker 70 g:  1,49 €

Užitočné rady: 

  • Krémy, šľahačky či zmrzliny je najlepšie dekorovať tesne pred podávaním. 
  • Polevy zas odporúčame zdobiť ešte pred stuhnutím.  

Recept na Orechové pusinky nájdete TU.

Prajeme Vám množstvo zábavy v kuchyni, krásne chvíle s rodinou a dobrú chuť!

Dr. Oetker

 

 

 

Viac o výrobkoch Dr. Oetker a skvelé receptové inšpirácie nájdete na: www.oetker.sk