Dr. Oetker zvyšuje kvalitu a modernizuje obľúbený rad pudingov. Na trh prichádza novinka so sviežou príchuťou!


9144   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Dr Oetker zvyšuje kvalitu a modernizuje obľúbený rad pudingov

Jednotka na trhu dezertov v prášku. Dr. Oetker prináša redizajn obalov s upravenou receptúrou a navýšením hmotnosti! Objavte nový chuťový zážitok vďaka rozšíreniu radu pudingov o šťavnatú novinku. Doma je tam, kde je puding!

Nový dizajn, nové ambície!

Pudingy vyhľadávanej značky Dr. Oetker sú osvedčenou klasikou. Tvorí chuť domova už od roku 1923, keď sa začala ich výroba v Brne vo vtedajšom Československu. Dnes sa vyrábajú s láskou na Slovensku vo výrobnom závode Boleráz a v súčasnosti prešli aj atraktívnou zmenou!

Obľúbený produktový rad pudingov Dr. Oetker má odteraz nový, lákavý dizajn obalov s modernou grafickou koncepciou, pričom zachováva preň charakteristicky farebný kód. Celkový redizajn obalov výrobkov je súčasťou novej komunikačnej stratégie spoločnosti s cieľom budovania vzťahu s mladšou generáciou. Okrem nových obalov poteší spotrebiteľov aj upravená receptúra a navýšenie hmotnosti bez zmeny maloobchodnej ceny.

Pudingy Dr. Oetker sú garanciou najvyššej kvality s hladkou krémovou konzistenciou a bohatým chuťovým profilom. Nechajte sa rozmaznávať obľúbenými príchuťami Slovákov – vanilka a čokoláda, ktoré si vďaka novým výrobným opatreniam a zvýšenej laboratórnej kontrole môžete vychutnať aj v bezgluténovej kvalite.

Neprehliadnite:
Nová a vylepšená receptúra obľúbených ovsených kaší

Ak radi experimentujete, vyskúšajte ďalšie lahodné príchute, akými sú jahoda, malina, banán, karamel, mandľa, smotana-vanilka či exotický kokos, alebo čerstvá NOVINKA citrón

Dr Oetker zvyšuje kvalitu a modernizuje obľúbený rad pudingov, Dr Oetker Puding_ Citron Prichut 37g

Odporúčaná maloobchodná cena Puding Dr. Oetker aróma Citrón 38 g: 0,32 € – 0,35 €

Svieži, moderný a chutný!

Vaše chuťové poháriky neodolajú vďaka sviežej aktuálnej novinke – Puding Dr. Oetker aróma Citrón! Doprajte sebe a svojim blízkym poctivý krémový puding s delikátnou chuťou a vôňou citróna. Okrem prípravy pudingových a dezertných pohárov je vhodný aj ako prísada do múčnikov, osviežujúcich krémov či náplní. Pripravíte ho jednoducho z 0,5 l mlieka, 20-30 g cukru a 4 lahodné porcie sú hotové za pár minút. Podľa fantázie môžete puding podávať samostatne alebo ho kombinovať s piškótami, ovocím či toppingom. Vaše srdcia si získa aj moderný dizajn obalu a skvelá cena. Keď puding, tak jedine Dr. Oetker! Prajeme dobrú chuť!

Viac informácií o produktoch Dr. Oetker a inšpiratívne recepty nájdete na www.oetker.sk