Mixit oslavuje narodeniny a rozdáva darčeky a zľavy! Sú neodolateľné a pripravené aj pre vás


748   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Mixit

Mixit oslavuje! Veď pred 13 rokmi ponúkol zákazníkom možnosť prvýkrát namiešať si on-line raňajkové müsli podľa vlastnej chuti. Od tej doby rozšíril Mixit sortiment tak, že sa hodí nielen na raňajky, ale aj k televízii, na cesty, do školy,… Viete, že v ponuke sú napríklad aj skvelé slané oriešky alebo čaje? Teraz počas narodeninových osláv navyše môžete ochutnávať novinky aj evergreeny a zároveň ušetriť!

Degustácia 13 rokov Mixitu

Že Mixit nie je zďaleka len müsli, môžete ochutnať v špeciálnom Degustačnom Mixit boxe. Za každý rok je tam ochutnávka jednej dobrôtky, o ktorej možno vôbec neviete, že ju Mixit má v sortimente – müsli tyčinky Mixitky, orieškové krémy Mixitelly, snacky crème boule, slané zobkanie aj najobľúbenejšiu raňajkovú klasiku nájdete v boxe, ktorý je v ponuke od 17.5. Nájdete ho od 17. 5. v narodeninovej kategórii.

Mixit

Doprava za 13 centov

Súčasťou narodeninových osláv bude aj týždeň s dopravou za centík. Je to jednoduché. Sledujte Mixit.sk a dozviete sa, kedy vypukne týždeň narodeninovej dopravy na všetky objednávky.  

Nové dobrôtky

Narodeninové oslavy si žiadajú novinky! V limitovaných narodeninových tubusoch si môžete objednať raňajkový Narodeninový mix, ktorý obsahuje 13 najobľúbenejších ingrediencií, každú za jeden rok Mixitu. Alebo máte radšej chrumkavé mrazom sušené ovocie, s ktorým Mixit urobil dieru do internetu? Ochutnajte Veľké narodeninové ovocie!

Neprehliadnite:

Mixitea, seniori

Osvieženie Mixitea: bylinné ľadové čaje, ktoré povzbudia unavenú myseľ
a dodajú energiu i potrebný esprit

Mixit oslavuje a preto niečo aj pre deti

Niežeby Mixit nebol ideálny pre detské raňajky a desiate, no práve na narodeniny predstaví produkt, ktorý je určený len a len pre deti (dospelí nesmú ujedať!) – Gummy Mixies! Podľa názvu to vyzerá na gumové cukríky. Nebol by to však Mixit, aby to boli len obyčajné cukrovinky. Tieto cukríky sú totiž z 99 % len z ovocia a neobsahujú žiadny cukor ani umelé sladidlo. Neveríte? Ochutnajte! Nájdete ich v tejto kategórii: pre deti.

Mixit

Mobilná aplikácia

Posledným trhákom Mixit narodenín je darček v podobe mobilnej aplikácie! Odteraz môžete Mixit nosiť všade vo vrecku, mať neustále prehľad o svojich objednávkach a miešať si müsli hoci aj v autobuse po ceste do práce! K tomu v aplikácii môžete zbierať vtáčikov Mixiťáčikov a s nimi kredity, ktoré zlacnia váš ďalší nákup! Každý, kto si navyše nainštaluje prvýkrát aplikáciu dostane 5 € v kreditoch na ďalší nákup!

Aplikácia je dostupná na stiahnutie v App store a Google play.

Na ktorý z narodeninových darčekov od Mixitu sa tešíte najviac? My odporúčame úplne všetky!

Mixit logo

 

 

 

Viac na: www.mixit.sk