Hotel Dubná Skala nesklame

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Luxusný hotel Dubná Skala

 

Luxusný hotel Dubná Skala++++ v historickom centre Žiliny ponúka nadštandardné ubytovanie v izbách a apartmánoch,  služby reštauráciekaviarne, konferenčný servis i privátne wellness. 

Dubná Skala www.hoteldubnaskala.sk má klimatizované priestory, bezplatnú WiFi, parkovanie a izby s bezbariérovým prístupom. Jeho ponuku obľubujú najmä firemní hostia, medzinárodná biznis klientela a boutique štýl oceňujú i známe osobnosti. Mimoriadne vhodný je aj pre výnimočné udalosti, krstiny, prijímanie, promócie, luxusnú svadbu a iné rodinné oslavy, vyžadujúce nadštandardné služby, full servis a catering. Je výbornou voľbou aj na prežitie sviatočných dní. Zaujímavú ponuku najbližšie má aj na Silvestra a vítanie nového roka.

Luxusný hotel

Okrem denného menu ponúka Reštaurácia Dubná Skala gastronomické služby na najvyššej úrovni aj počas víkendov a sviatkov. Ak sa v hoteli ubytujete kvôli práci v krajskom meste, potešia vás biznis raňajky, čo znamená, že okrem raňajok v čase od 6.30 do 10.00 máte k dispozícii aj salónik na rokovanie a hodinový vstup do hotelového Relax centra.

Foto: archív HDS