PARK SNOW Donovaly novinky sezóny 2018/2019

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
PARK SNOW Donovaly


Lyžiarske stredisko PARK SNOW Donovaly je držiteľom certifikátu kvality služieb. Svojim návštevníkom stále pripravuje zaujímavé novinky a zlepšuje svoje služby. V tejto sezóne okrem prepracovaného systému kupovania skipasov online, rozšírenia zliav pre držiteľov PARK SNOW Card pripravil aj denné večerné lyžovanie. Novinkou je tiež bezplatné lyžovanie deti do 8 rokov, upravované bežkárske trate a medzi nové užitočné služby treba počítať aj zriadenie medicínskeho centra.

Online skipasy rýchlejšie, pohodlnejšie a lacnejšie

V novej sezóne má každý návštevník možnosť zakúpiť si lyžiarsky lístok z pohodlia domov ešte pred vycestovaním do strediska. Vyhne sa postavaniu v rade na lístky na svahu a ešte aj ušetri.

Ako na to? Predpokladom, ale nie nevyhnutnou podmienkou, že si budete môcť zakúpiť skipas na donovalské zjazdovky cez počítač alebo mobilný telefón je, že vlastníte čipovú kartu. Je jedno, či vám zostala doma z letnej návštevy lanovky, bobovej dráhy alebo vlaňajšej lyžovačky na Donovaloch, či dokonca v Rakúsku, alebo v inom stredisku na Slovensku, ktoré využíva systém SKIDATA. Na každú spomínanú kartu si môžete „nabiť“ skipas, ak poznáte jej číselný kód, ktorý je spravidla vytlačený na zadnej strane. Potom sa stačí už len na webovej stránke https://skipas.parksnow.sk/zaregistrovať, vyplniť osobné údaje a spomínané číslo čipovej karty a od tej chvíle môžete začať pri kúpe skipasu na Donovaly dokonca aj šetriť. Každým nákupom získavate body (1 euro = 1 bod/ 5 centov), ktoré si pri ďalšom nákupe odpočítate vo forme zľavy alebo si ich môžete zbierať. Nazbierané body uplatnite pri ďalšom nákupe.

Ak čipovú kartu zatiaľ nemáte, môžete si zakúpiť skipas online aj bez nej. Číslo skipasu, ktoré dostanete e-mailom, predložíte pri prvej návšteve strediska v pokladni a po úhrade zálohy za čipovú kartu vo výške 2 € dostanete reálny skipas. Následne si môžete číslo čipovej karty „doregistrovať“ v profile v našom e-shope a v budúcnosti si “dobíjať” skipasy priamo na túto čipovú kartu. Tým sa vyhnete ďalším návštevám pokladne. Skipas si aktivujete prvým prechodom cez turniket na jednej z našich lanoviek. Rovnako držitelia kariet ISIC, ITIC a EURO26 si budú môcť skipasy kúpiť priamo cez internet. Na verifikáciu platnosti preukazu je zabezpečené prepojenie s databázou vydavateľa týchto kariet. Viac informácií o online predaji skipasov nájdete na webovej stránke https://skipas.parksnow.sk/

Park Snow Donovaly

Lyžovačka aj na Štedrý deň len za 13 €!

Tohtoročný začiatok lyžiarskej sezóny 2018/2019 sa na Donovaloch bude niesť v duchu nízkych cien skipasov. Až do 24. decembra 2018 (vrátane) sa dá na Donovaloch lyžovať len za 13 € pri kúpe 7-hodinového (t. j. celodenného) skipasu. V predaji je aj alternatíva skipasu na kratšiu lyžovačku.

Na Donovaloch lyžujú deti do 8 rokov zadarmo

Hoci vo všetkých lyžiarskych strediskách na Slovensku si lyžovačku užívajú deti do 6 rokov v sprievode dospelej osoby s platným lyžiarskym lístkom zadarmo, na Donovaloch je to inak: ubytovaní hostia, rodičia alebo sprevádzajúce osoby, ak si kúpia 3- až 7-dňový skipas môžu mať bezplatný skipas pre deti až do dovŕšenia 8. roku ich života! Hranica 6 rokov pre deti, ktoré nepotrebujú na lyžovačku skipas a lyžujú spolu s rodičom naďalej platí pri kúpe krátkodobých lyžiarskych lístkov rodičov.

Lyžujte celú sezónu len za 200 EUR!

Zakúpte si teraz neprenosný celosezónny skipas a brázdite zjazdovky na Donovaloch hoci aj každý deň! Jedinečná ponuka pre všetkých pravidelných návštevníkov je platná pre každého bez rozdielu veku až do 24. decembra 2018! Za rovnakú cenu je možné zakúpiť si aj prenosný 10-dňový lístok a striedať sa pri jeho využívaní napríklad s kamarátmi alebo ostatnými členmi rodiny. Výhodou kúpy celosezónneho lístka je jeho platnosť aj počas večerného lyžovania (do 21, hod,), na rozdiel od prenosného 10-dňového lístka, ktorý je možné využiť len v čase 8:30 – 16:00 hod. Navyše pri kúpe sezónneho skipasu získate gratis bonusovú PARK SNOW Card a môžete až do konca apríla 2019 čerpať zaujímavé zľavy u partnerov karty na Donovaloch a v blízkom okolí.

Výhody PARK SNOW Card

Karta je kľúčom k získaniu plnohodnotného zážitku z dovolenky strávenej na Donovaloch, ale aj u mnohých našich partnerov po celom Slovensku.

Pobytovú kartu hosťa so všetkými jej výhodami získate na základe objednávky u svojho ubytovateľa pred príchodom do strediska. Záleží od dĺžky pobytu, pretože rozlišujeme pobytovú kartu pre krátkodobý pobyt (2 – 4 noci) a pobytovú kartu pre dlhodobý pobyt (5 – 7 nocí). Samotnú kartu si prevezmete buď na recepcii zariadenia alebo v infocentre. Cena karty je 2,20 EUR. Podmienkou jej získania je, že sa ubytujete minimálne na 2 noci v partnerskom zariadení (zoznam nájdete na www.parksnowcard.sk) a máte viac ako 6 rokov.

Park Snow Donovaly

Majiteľ sa kartou preukáže na akceptačných miestach a využíva jej výhody pri čerpaní skvelých zliav! Každý partner akceptujúci PARK SNOW Card má svoju prevádzku označenú nálepkou. Zoznam akceptačných miest je priebežne aktualizovaný a je dostupný na www.parksnow.sk. Viac informácií na www.parksnowcard.sk

Donovaly aj pre bežkárov

Na Donovaloch si na svoje určite prídu aj vyznávači bežeckého lyžovania. K dispozícii sú 2 bežecké okruhy v okolí Polianky a Močiarov a trasa z Donovál až na Šachtičku. Celková dĺžka pravidelne upravovaných bežeckých trás je 18,4 km. Sú pripravované vždy pred víkendom pre korčuliarsky štýl.

Zaujalo nás: Aplikácie, ktoré pomôžu pri zimnej turistike a športe

Novú mapu bežkárskych tratí nájdete na stránke www.parksnow.sk, sekcia “mapy”.

Moderné medicínske centrum

K zimnej dovolenke neraz patria aj úrazy, ktoré doteraz riešili pracovníci horskej záchrannej služby priamo na svahu a po transporte bol zranený odovzdaný do lekárskej starostlivosti privolanej záchrannej služby. Vďaka novému modernému pracovisku medicínskeho centra, zriadenému priamo v centre obce na prízemí apartmánového domu Horec, je tento zdĺhavý postup už minulosťou. V súkromnej ambulancii úrazovej chirurgie, vybavenej aj röntgenovým prístrojom, je denne od 9:00 do 19:00 hodiny poskytovaná zdravotná starostlivosť najvyššieho štandardu. Aj keď ide primárne o traumatologickú ambulanciu, lekár vyšetrí aj pacientov s akútnymi ochoreniami.

Ďalšie atrakcie v stredisku PARK SNOW Donovaly
– bezplatná umelá ľadová plocha
– Riders park – snowpark
– detský PATTY SKI Funpark s animačným programom pre deti
– 18,4 km bežeckých trás
– snowparagliding, psie a konské záprahy
– tobogánová bobová dráha (v prevádzke len počas letnej sezóny)

Ing, Miroslav Dobrota, marketingový manažér PARK SNOW Donovaly a Petra Pondelíková, vedúca infocentra INFO DONOVALY, s. r. o.
Upravila: A.K.
Foto: Archív PARK SNOW Donovaly

Kontakty
PARK SNOW Donovaly
Tel.: +421 48/419 98 81
E-mail: info@parksnow.sk
www.parksnow.sk

Infocentrum Donovaly
info@infodonovaly.sk

PARK SNOW Donovaly