Osvieženie Mixitea: bylinné ľadové čaje, ktoré povzbudia unavenú myseľ a dodajú energiu i potrebný esprit


1954   -   2
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Mixitea, seniori

Bylinné ľadové čaje Mixitea! To je tekutá novinka, obohacujúca doterajšiu ponuku osvedčenej značky. Nápad sa zrodil už dávnejšie a tentoraz nejde o klasické mixiťácké chrumkanie… Bylinné čaje Mixitea osviežia a povzbudia vás energiou zo 7 druhov bylín.

Dodržiavanie pitného režimu a udržiavanie energie je pre zdravie dôležité. To je balans, ktorý treba udržať, hoci to nie je úplne jednoduché. Po 2 obligátnych litroch tečie totiž všetkým voda pomaly už aj ušami. Zo sladkých limonád máte zalepené pery a viac si vás všímajú osy zo širokého okolia a po tretej káve máte zarobené na bolehlav alebo žalúdočný vred. Čo by ste však povedali, keby sa spojila chuť ľadového čaju s účinkom energetického nápoja?

7 statočných v novom zložení

Starú dobrú zostavu legendárnych Siedmych statočných teraz nechajme bokom. Našu novú partiu tvoria totiž maté, guarana, citrónová tráva, kozinec, ženšen (Všehoj ázijský), maral a materina dúška. Každá fľaštička ukrýva výluh z týchto 7 bylín, ktoré boli starostlivo spracované a opatrne vylúhované tak, aby nestratili nič zo svojich priam až magických účinkov. Prírodnej sile bez umelých prísad pomohli v Mixite len troškou sladkosti, o ktorú sa postarala štipka trstinového cukru. Chcete tú energiu vyčísliť? Jedna fľaštička vám v 100 ml vleje do žíl 25 mg kofeínu. Na celý jeden Mixitea a jeho 330 ml navyše pripadá len 4,8 % cukru.

Mixitea Energy

Mixitea výborná osviežujúca chuť i vôňa

A aký Mixitea je? Príjemne bylinkový, jemne citrusový, no rozhodne nie presladený. Ideálny, keď si nechcete zaťažovať a ničiť telo chemickými energeťákmi, keď vám už káva nerobí dobre a vaše telo, a vo väčšine prípadov aj myseľ, by ocenili povzbudenie. Niet pochýb, že najlepší je samozrejme Mixitea vychladený. Pre skalných Mixiťákov a presvedčených nováčikov majú navyše v Mixite akciu na Mixitea 5 +1 zadarmo. Pre váhajúcich je pripravené menšie balenie po 3 kusoch na skúšku.

Neprehliadnite:
Mixit granole

Keď chcete ráno začať naslano!
Na novej granole od Mixitu si pochutia aj milovníci anglických raňajok

 

Mixitea Energy – Čaj zo 7 bylín, 6 ks (AKCIA 5 + 1 ZADARMO), 6 x 330 ml,  12,45 €. Zloženie: bylinný výluh (filtrovaná pitná voda, maté, guarana, citrónová tráva, kozinec, ženšen, maral, materina dúška), trstinový cukor, antioxidant: kyselina citrónová; 100 % citrónová šťava z koncentrátu.

Mixitea Energy – Čaj zo 7 bylín, 3 ks, 3 x 330 ml,  6,99 €. Zloženie: bylinný výluh (filtrovaná pitná voda, maté, guarana, citrónová tráva, kozinec, ženšen, maral, materina dúška), trstinový cukor, antioxidant: kyselina citrónová; 100 % citrónová šťava z koncentrátu.

Mixitea Energy

Ľahká citrusová chuť osvieži, sila byliniek dodá energiu. Po Mixitea môžete siahnuť kedykoľvek, keď sa chcete osviežiť, spestriť pitný režim (napríklad počas skúškového obdobia, na nočnej alebo keď vás čaká únavný pracovný meeting). Slovom, keď potrebujete poriadnu a zdravú vzpruhu a nájsť dobrý nálad.

Mixit všetko zabalí a vy si môžete vybrať doručenie Slovenskou poštou, PPL alebo osobný odber na odbernom mieste Packety. Správne rozhodnutie je už iba na vás…

Mixit logo