Na jeseň a v zime si doprajme bez výčitiek svedomia teplo a sucho, ktoré je pre zdravie dôležité


2576   -   3
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Teplo a sucho súťaž Orava

Teplo a sucho je v týchto jesenných dňoch základ pocitu pohody a zdravia. Na jeseň a v zime nás často sprevádza pocit chladu z nepríjemného počasia. Je preto fajn mať doma spoľahlivého pomocníka, ktorý si hravo poradí s chladom a vlhkosťou. Práve pri nízkych teplotách totiž hrozí, že prechladneme. Aj napriek zdražovaniu energií a nepriaznivej energetickej realite by sme však doma na zdraví šetriť nemali. 

Neznamená to zároveň, že by sme mali bezbreho a nezodpovedne míňať elektrickú energiu. Naopak, nevzdať sa svojho komfortu môžeme bez akýchkoľvek výčitiek svedomia s energeticky úspornými spotrebičmi. Máme pre vás jeden výborný tip osvedčenej značky Orava! Ide o pomôcku, ktorá na jeseň a v zime garantuje pohodlie a teplo domova.

Na jeseň a v zime, Orava

Ohriať interiér a vysušiť mokré oblečenie zvládne bez zbytočného plytvania energiami elektrický ohrievač a sušič Orava SW-300. Vďaka ôsmim tepelným trubiciam distribuuje rovnomerne teplo do interiéru.

Neprehliadnite:

kuchynský dizajn
Kuchynský dizajn je odpoveď na otázku – čo robí modernú kuchyňu modernou?

Oceníte ho teda tam, kde prevláda chlad a vlhkosť. Napríklad v pivnici, práčovni i kúpeľni. Je dostatočne veľký, aby ste na ňom rýchlo a bez poškodenia usušili uteráky, župan, plavky či zmoknuté oblečenie.

Teplo a sucho na jeseň a v zime

Ako zabezpečiť teplo a sucho v súlade so šetrením?

Vďaka pevnej a stabilnej konštrukcii ho môžete voľne postaviť, alebo zavesiť na stenu. Jednoducho sa obsluhuje, za pár minút sa zahreje a sála teplo s maximálnou teplotou 50° C, aby bol šetrný k sušiacej sa bielizni. S príkonom len 140 W vám tento energeticky úsporný spotrebič poslúži aj túto vykurovaciu sezónu bez toho, aby zruinoval váš rodinný rozpočet. A tu je cesta – naša súťaž – ako zabezpečiť teplo a sucho…

Súťaž s Oravou

Zapojte sa do súťaže o 1x elektrický ohrievač a sušič Orava SW-300 v cene 69 €.
Stačí, ak odpoviete správne na súťažnú otázku:
 
Koľkými tepelnými trubicami distribuuje teplo do interiéru?
a)  3
b)  5
c)  8
 
Súťaž bude vyhodnotená dňa 14.11. 2022
 

 

Viac na: www.orava.eu