Sign in / Join

Ako dosiahnete dokonale vyčistenú pleť? Vsaďte na najmodernejšiu technológiu – ultrazvuk!


5437   -   2
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Aby ste mali dokonale vyčistenú pleť, Venere Orava

Výborného pomocníka Orava Venere 1 bude vaša pleť milovať! Dokonale vyčistená pleť bez nánosov mazu, mikroskopických zvyškov mejkapu, drobných nečistôt a upchatých pórov je prvým krokom k tomu, aby ste mali dokonalú pleť aj vy. Ak jej večer doprajete poctivú starostlivosť v podobe hĺbkovej očisty a jemnej masáže, po zobudení vás prekvapí jej sviežosť. Línie na tvári budú napnuté a všetci si všimnú jej žiarivý jas, akoby ste práve vyšli spod rúk profesionálnej dermatologičky.

Aby ste mali dokonale vyčistenú pleť, Venere Orava

Vsaďte pri očiste na najmodernejšiu technológiu v službách krásnej a mladistvo vyzerajúcej pleti, výsledok vás milo prekvapí. Vernou a pedantnou pomocníčkou pri večerných očistných rituálov pleti tváre, krku a dekoltu je ultrazvuková špachtlička na čistenie pleti Orava Venera 1. Jemne a šetrne zbaví vrchné partie pokožky odumretých buniek a zároveň hĺbkovo odstráni zo zanesených pórov toxické látky a baktérie. Tie spôsobujú zapaľovanie pokožky a akné. Okrem toho pri očiste jemnou masážou stimuluje krvný obeh, aby sa pleť prežiarila do krásy. Tento jednoduchý proces napomáha redukovať vrásky a odstraňovať kruhy pod očami.

Neprehliadnite:
Dôsledná starostlivosť o pleť v 2 krokoch

Je vhodná pre pleť každého typu vrátane citlivej pokožky a jej delikátne služby môžu využiť dospievajúce dievčatá s problematickou pleťou aj ženy v zrelom veku. Pri čistení pleti jemne vibruje, takže očista je niekoľkonásobne účinnejšia a menej náročná ako klasické manuálne čistenie. V prospech krásnej pokožky funguje na nabíjateľnú Li-ion batériu, ktorú ľahko nabijete cez AC adaptér v elektrickej sieti alebo ju pripojíte k počítaču cez dodávaný kábel.

Aby ste mali dokonale vyčistenú pleť, Venere Orava

Ultrazvuková špachtlička na čistenie pleti Orava Venere 1 vyzerá šik a ľahko sa zmestí aj do kozmetickej taštičky, aby ste ju mali poruke doma i na cestách. Môže byť vaša za 44,90 €.

www.orava.eu


TagsOrava

Aktivujte si

Prihlásením k odberu noviniek súhlasíte so zasielaním marketingových e-mailov a potvrdzujete súhlas so zásadami ochrany osobných údajov.