Naše mamy chcú vyzerať šik! Orava poteší šikovným pomocníkom pre krásny vzhľad každú ženu!


3919   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Deň matiek, Orava

Vyzerať šik. Ktorá žena – matka by sa vzdala takejto ambície? Deň matiek – oslava materstva je veľká príležitosť poďakovať sa mamám za ich obetavú lásku a starostlivosť. V jednotlivých štátoch sveta sa oslavuje tento sviatok v rôzne dni v roku, na Slovensku je to vždy druhá májová nedeľa. Myšlienka sláviť silu aj nehu materstva pravidelne a v medzinárodnom rozsahu vznikla už v roku 1907 na počesť Američanky Anny Reeves Jarvisovej, ktorá celý život bojovala za práva matiek a detí.

Sama porodila až 13 potomkov, dospelosti sa však dožili len štyri z nich. Počas občianskej vojny Severu proti Juhu v 19. storočí obetavo pomáhala a ošetrovala vojakov bez ohľadu na príslušnosť k bojujúcim stranám. Pôsobila ako sociálna aktivistka v komunitách a viedla nedeľnú školu. Možno práve nedeľná škola bola inšpiráciou pre to, že sa sviatok oslavuje v nedeľu. A to aj v Amerike od roku 1914, keď prvý celoštátny oficiálny Deň matiek inicioval vtedajší prezident Woodrow Wilson.

Deň matiek, Orava

Už viete, akým darčekom potešíte tú svoju mamu, maminku, mamičku?

Ak aj vy rozmýšľate, čo by tento rok mohlo potešiť práve vašu mamu, vsaďte na pomocníkov pre krásny vzhľad. Každá žena sa rada páči, rada sa pekne upraví predtým, než vyjde z domu za nekončiacimi povinnosťami. Bez ohľadu na to, akú krásu jej dala do vienka genetika a ako sa na jej fyzickom vzhľade podpísal čas, krásna môže byť každá žena. Stačí sa držať pravidla VPÚ – mať upravené Vlasy, žiarivú a zdravú Pleť a Úsmev na tvári.

Neprehliadnite:
Vzdajte hold inšpiratívnym ženám kyticou aj darčekom pre okamihy pohody

Pre zdravú, žiarivú a mladistvo vyzerajúcu pleť

Pleť ako ruža je snom každej ženy. Aj našich mám, ktorým už čas nemilosrdne namaľoval vrásky okolo očí, na čele aj v kútikoch úst. Hoci čas zastaviť nedokážeme, môžeme aspoň zmierniť jeho devastačné účinky a pleti prinavrátiť bez použitia chémie a chirurgických zákrokov sviežejší vzhľad, viac pružnosti, zjemníme vrásky. Pravidelné čistenie pleti, masáž tváre a aplikácia výživných krémov a rozjasňujúcich emulzií sú alfou a omegou na dosiahnutie tých najlepších výsledkov.

Pomocníci z Oravy

Maminu potešia a nikdy nesklamú dvaja pomocníci z Oravy, ktorí sú určení na každodennú starostlivosť o pleť. Prvým je masážny prístroj na tvár Orava MP-700 skvelý pomocník mini rozmerov a mušej váhy, avšak extrémne zacielený na maximálne dosiahnutie výsledku. Vďaka iontoforéze a vibračnej masáži vyhladzuje vrásky a výživné látky z krémov a emulzií pomáha aplikovať do bazálnej vrstvy pokožky, takže zdvojnásobí ich blahodarný efekt. Pokožku prekrví, rozjasní a rozžiari pleť. Dômyselný dizajn jeho masážnej hlavice v tvare T bol vyvinutý v snahe uľahčiť jeho používanie a maximalizovať očarujúci výsledok. Jeho cena je 16,90 €.

Deň matiek, Orava MP 700

V tomto kalendárnom roku pripadá na Slovensku Deň matiek na nedeľu 9. mája. Je teda najvyšší čas zapojiť sa do našej súťaže o hodnotné darčeky, ktoré určite potešia aj tú vašu mamu, ktorá chce každý deň vyzerať príťažlivo a šik.

Text: Orava
Foto: Archív Orava a Pexels

Viac informácií o ďalších zaujímavých tipoch na darčeky nielen pre ženy nájdete na:
www.orava.eu

Súťaž s Oravou

Zapojte sa do súťaže o 2 kusy masážneho prístroja Orava MP-700. Stačí, ak odpoviete správne na súťažnú otázku:
 
Ako sa volá technológia na vyhladzovanie vrások?
a)  katoforéza
b)  sonoforéza
c)  iontoforéza
 
Súťaž bude vyhodnotená dňa 7.5. 2021