Užite si sviežu jazdu, užite si Mentos! Nepremeškajte súťaž o automobily a bluetooth reproduktory JBL


2400   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Mento, Hiudai súťaž

Obľúbená značka cukroviniek Mentos pripravila veľkú spotrebiteľskú súťaž o 2 automobily Hyundai a 126 prenosných bluetooth reproduktorov JBL. Kúpte si ľubovoľnú kombináciu 3 produktov Mentos, zaregistrujte sa na súťažnom webe a ste v hre o tieto skvelé ceny. Zapojiť do súťaže sa môžete aj opätovne, vždy s novým pokladničným bločkom. Šanca vyhrať čaká možno práve na vás! Jeden výherca automobilu bude vyžrebovaný zo SR, jeden z ČR.

Dravý elegán na cestách

Chceli by ste si užiť práve vy naozaj sviežu jazdu v trendovom krásavcovi Hyundai i20 v športovej verzii N Line? Už na prvý pohľad zaujme atraktívnym dizajnom, dravosť na ceste mu dodáva silný motor. Jeho veľkorysý interiér poskytuje úžasné pohodlie a vďaka moderným asistenčným systémom, podpore Android Auto, Apple CarPlay a prémiovému audiosystému Bose to bude veru parádna jazda!

Mentos, súťaž, lexikon

Na vlnách hudby na každom kroku

Všetko ide počas dňa ľahšie, ak je to v rytme vášho obľúbeného songu. Vďaka prenosným reproduktorom JBL Clip 4 môžete mať svoje top hitparády so sebou všade, kam povedú vaše kroky. Tento model reproduktora bol stvorený pre dokonalé počúvanie hudby na cestách aj pri exteriérových aktivitách. Vďaka karabínke zabudovanej na tele reproduktora sa dá ľahko pripnúť na batoh, školskú tašku, kabelku aj na riadidlá bicykla. Vo výbave mu nechýba Bluetooth technológia v rýchlej a stabilnej verzii 5.1 s dosahom signálu až 10 m. Ani jesenný dážď a viac prachu pri outdoorových aktivitách nepoškodia jeho kryt.

Neprehliadnite:
Každý deň vitamíny, každý deň zdravím nabité smoothies! Doprajte si dúšok na desiatu i na olovrant!

Mentos Fresh v rôznych príchutiach

Ak chcete vyhrať auto či bluetooth reproduktory, neváhajte – kúpte si 3 ľubovoľné produkty Mentos a zaregistrujte svoj pokladničný bloček za nákup na webe. Čakanie, či práve vy budete patriť k šťastným výhercom, si spríjemnite cukrovinkami, ktoré milujú deti aj dospelí. Poctivú nádielku osvieženia zažijete so žuvačkami Mentos Pure Fresh, ktoré majú jedinečný guľatý tvar, sú bez cukru, obsahujú výťažok zo zeleného čaju a potešia vaše chuťové bunky lahodnou tekutou náplňou, do ktorej je radosť zahryznúť. Na výber sú v rozmanitých baleniach a príchutiach – ovocné Watermelon, Lemon či Strawberry, mentolové Fresh Mint, či jemnejšie Lime Mint a Speartmint, alebo topka Bubble Fresh s príchuťou cukrovej vaty!

Mentos Hiundai súťaž

Chuť na niečo malé sladké…

Keď máte chuť na malú sladkosť, ktorá vás nakopne k ďalším výkonom, siahnite po žuvacích cukríkoch Mentos. Mix ovocných príchutí Rainbow, Tropical Rainbow, Fruit či Strawberry Mix vám pripomenú leto, Mint vás pripraví na jazdu na svahu a s karamelovými žuvacími cukríkmi Mentos Choco a Choco White sa môžete kedykoľvek počas dňa preniesť do sladkého čokoládového sveta.

Mentos Hiundai súťaž

Naša súťaž trvá až do 10. októbra. Ešte stále máte čas povedať si: YES to FRESH – Áno sviežosti!
Spestrite si deň žuvačkami a žuvacími cukríkmi Mentos!

Presné podmienky súťaže nájdete na: www.mentos.sk