Dôsledná starostlivosť o pleť v 2 krokoch. Ako získať žiarivú a sviežu pleť aj pri nosení rúšok?


5801   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Teraz je dôsledná starostlivosť o pleť dôležitejšia ako kedykoľvek predtým, Orava MP700

Nosenie rúška a dôsledná starostlivosť o pleť sa už pre nás pomaly, ale isto stáva samozrejmosťou. Už sme si naň zvykli – len čo vychádzame cez dvere nášho domova, dávame si ho na tvár, aby sme chránili seba aj druhých pred šírením koronavírusu. Farebné, nápadité, s folk motívmi, vtipné aj klasické medicínske rúška sa stali nevyhnutnou súčasťou našich každodenných outfitov a symbolom tejto doby.

Teraz je dôsledná starostlivosť o pleť dôležitejšia ako kedykoľvek predtým

Zvykla si však na ne aj naša pleť?

Možno patríte aj vy medzi tie ženy, ktorá s nevôľou sledujú každý večer svoj obraz v zrkadle a začínajú chytať paniku, čo sa to deje s ich pleťou. Kde-tu vyhrážky, akné, čierne bodky, kruhy pod očami, pleť bez lesku – aj to môže byť dôsledkom dlhodobého nosenia rúšok. Keď totiž máme viac ako polovicu tváre prekrytej rúškom či ochrannou maskou na tvár, naša pleť nemôže dostatočne dýchať. Pod rúškom sa dusí, na jej povrchu sa usadzujú drobné nečistoty, výpary z vydychovaného vzduchu, počas teplejších dní alebo pri rýchlejšej chôdzi aj pot. A keďže už nemôžeme všetci zostávať doma, lebo sa otvorili obchody, reštaurácie, kancelárie, open space – a teda treba chodiť do práce. V úsilí vyzerať šik a upravene nám na tvári okrem rúška pribúda aj ďalšia vrstva – mejkap.

Neprehliadnite:
Poznáte pravidlá správneho upratovania?

Dôležitejšia ako kedykoľvek predtým – ranná a večerná očista

Preto je práve teraz viac ako inokedy dôležitá precízna starostlivosť o pleť. Alfou a omegou na dosiahnutie dokonalej pleti bez chybičiek krásy je dôsledná ranná a večerná očista. Poctivé čistenie pleti, jemná masáž tváre, aplikácia výživných krémov a rozjasňujúcich esencií sú tou správnou cestou, ako dosiahnuť zdravý a mladistvý vzhľad pokožky bez vrások, sinavého nádychu a ovisnutia.

Teraz je dôsledná starostlivosť o pleť dôležitejšia ako kedykoľvek predtým, Orava FB04

Nemali by ste na to zabúdať, ani keď ráno nestíhate, alebo už večer od únavy padáte do postele. Celá procedúra vám nemusí zabrať veľa času, ak si k nej prizvete šikovných pomocníkov pre žiarivú a ako ruža rozkvitnutú pleť. Tu vám prinášame tip na dva produkty, ktoré by vo vašej kúpeľni či na kozmetickom stolíku nemali chýbať.

Krok 1: Dôkladná a starostlivá očista

Dôkladná a starostlivá očista, cistiaca-kefka-na-tvar-fb-04

Prvým miláčikom pleti je sonická čistiaca kefka na tvár Orava FB-04, ktorá vašu pleť na tvári, krku aj v dekolte zbaví mikročiastočiek nečistoty a odumretej kože. Nezostáva len na povrchu, ale vyčistí aj upchaté póry, aby mohla vaša pokožka voľne dýchať. Výborne sa ňou pleť odličuje od mejkapu. Vyhovuje aj ženám s citlivou pleťou, keďže čistí pleť pomocou jemného a šetrného silikónového nadstavca. Ľahko sa obsluhuje a zmenu režimu kmitania pri čistení signalizuje zvukom. V balení Orava FB-04 máte k dispozícii štyri nadstavce na rôzne použitie – na hĺbkovú očistu, aktiváciu pokožky, píling a mikromasáž. Orava FB-04 môže byť vaša len za 19,90 €.

Krok 2: Iontoforéza a jemná vibračná masáž

MP-700 jednoduché používanie

Druhým miláčikom pleti je masážny prístroj na tvár Orava MP-700 skvelý pomocník mini rozmerov a mušej váhy, avšak extrémne zacielený na maximálne dosiahnutie výsledku. Vďaka iontoforéze a vibračnej masáži vyhladzuje vrásky a až do bazálnej vrstvy pokožky pomáha aplikovať výživné látky z krémov a esencií, takže zdvojnásobí ich blahodarný efekt. Pokožku prekrví, podporí správne fungovanie krvného obehu, rozjasní a rozžiari pleť. Dômyselný dizajn jeho masážnej hlavice v tvare T bol vyvinutý v snahe uľahčiť jeho používanie a maximalizovať očarujúci výsledok. Orava MP-700 kúpite tiež v e-shope slovenskej značky Orava len za 16,90 €.

www.orava.eu


TagsOrava