Jednoduché kroky ku kráse a k pocitu spokojnosti. ORAVA VENERE – hĺbková očista, masáž aj aktivácia pokožky


6140   -   3
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Hĺbková očista, masáž aj aktivácia pokožky ku kráse, Orava Venere

V čase rôznych nútených obmedzení si môžeme konečne dopriať čas pre seba; na aktivity, ktoré sme v minulosti často prenechávali iným. Medzi také určite patrí – poznajú to najmä naše dámy – napríklad hĺbková očista pleti a rôzne ďalšie dermatologické služby v kozmetických salónoch. Dnes sa časy menia. V období núteného obmedzeného ľudského kontaktu vychádzame v ústrety – ako urobiť vlastné jednoduché kroky ku kráse vo svojom domove.

Pri očistných rituáloch pre dokonale sviežu pleť bez chybičiek krásy vám výborne poslúži rotačný silikónový čistič pleti Orava Venere. Precízne – zato šetrne – odstraňuje z pokožky na tvári, krku a dekolte mejkap, drobné nečistoty, odumreté časti epitelu a dôkladne čistí upchaté póry. Do boja s nedostatkami je vybavený štyrmi funkciami – hĺbková očista, peeling, mikromasáž a aktivácia pokožky ku zdraviu a kráse.

Hĺbková očista, masáž aj aktivácia pokožky ku kráse, Orava Venere

Neprehliadnite:
Dôsledná starostlivosť o pleť v 2 krokoch. Ako získať žiarivú a sviežu pleť aj pri nosení rúšok?

Jemné štetiny silikónovej kefy Orava Venere dôsledne – avšak s jemnosťou – krúžia po pokožke a postarajú sa o vašu pleť ako tá najvychýrenejšia dermatologička. Orava Venere sa ovláda jednoducho stlačením tlačidla s možnosťou nastavenia dvoch rýchlostí rotačného pohybu. Vďaka jeho vodoodolnosti ho ľahko umyjete pod prúdom tečúcej vody.

Je vhodný pre ženy každého veku a pre všetky typy pleti vrátane citlivej. Táto praktická pomôcka a super vychytávka pre krásnu a rozžiarenú pleť by nemala chýbať ani vo vašej kúpeľni. Pomôcka modernej ženy Orava Venere môže byť vaša za prijateľnú cenu 29,90 €.

A ako rotačný čistič pleti Orava Venere správne používať? Odpoveďou je naše video:

Viac sa o ponuke užitočných pomocníkov pre domácnosť dočítate na:

www.orava.eu