Potrebujete mať expresne čisto kedykoľvek doma aj v aute? Mini vysávač Orava Acuvac je výborný pomocník a vždy poruke!


3361   -   2
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Acuvac mini vysávač, Orava

Dozaista to poznáte. Hoci cez víkend povysávate celý byt a nezabudnete ani na interiér auta, počas týždňa to už zas vyzerá ako pred upratovaním. Smietky a omrvinky padajú akoby samé od seba, prach sadá na poličky a klávesnicu počítača nepretržite. Kam sa len pozriete, vidíte drobné nedokonalosti. O tom, že kazia celkový dojem z útulnosti vášho domova aj z pohodovej jazdy štvorkolesovým tátošom, netreba hovoriť.

Acuvac mini vysávač, Orava

Riešenie poznáme

Vtedy oceníte malý, šikovný, ľahučký mini vysávač s nabíjateľným akumulátorom Orava Acuvac. Rýchlo vám pomôže dostať domácnosť aj auto do tip-top stavu bez toho, aby ste museli prácne vyťahovať veľký domáci vysávač. Orava Acuvac je bezšnúrový, funguje na dve vstavané nabíjateľné Li-ion batérie. Je ľahký, má hmotnosť len 900 g a jeho menovitý výkon je 85 W. Po dvoch hodinách nabíjania vám za 15 minút expresne vysaje drobné nečistoty do 100 ml zásobníka na nečistoty, ktorý stačí len vysypať.

Neprehliadnite:
Chcete svoje okolie očariť dokonale vyžehlenými vlasmi, či sexi vlnami?

Keďže vysávač nabíjate cez USB-C konektor, v domácnosti vám nestraší žiadna ďalšia nabíjačka. Jednoducho ho nabijete cez nabíjačku svojho telefónu, z počítača alebo v aute z USB konektora. Orava Acuvac si hravo poradí aj vysatím prachu na klávesnici či z povrchov audio a video techniky – vďaka šikovnej kefe 2 v 1, ktorá je súčasťou balenia výrobku.

Mini akumulátorový vysávač Orava Acuvac pre dom aj auto v tip-top stave môže byť váš za 59 €.

Acuvac mini vysávač, Orava

www.orava.eu


TagsOrava