Chcete svoje okolie očariť dokonale vyžehlenými vlasmi, či sexi vlnami? Upravte si vlasy bez námahy a poškodenia!


5381   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Chcete očariť dokonale vyžehlenými vlasmi, či sexi vlnami, Orava Tenera uprava vlasov

Vlasy sú bezpochyby korunou ženskej krásy. Ktorá dáma by nechcela očariť dokonale vyžehlenými vlasmi? Alebo sexi vlnami v bohatom účese? Tu je iba táto rada dobrá: nemala by vám chýbať jedna šikovná pomocníčka, s ktorou rady upravujú vlasy aj skúsené kaderníčky. Orava Tenera 2 v 1 je žehlička na vlasy aj pomocníčka pri kreovaní sexi vĺn až kučier. Na úpravu vlasov je vybavená keramickými platňami novej generácie s hladkým, kĺzavým povrchom. Uľahčuje to úpravu a zabraňuje poškodeniu vlasov pri častom používaní.

Chcete očariť dokonale vyžehlenými vlasmi, či sexi vlnami, Orava Tenera

Vyžehlí vám vlasy do hodvábne splývajúceho vodopádu. Ak ju však v ruke držíte pod správnym uhlom, vďaka špirálovitému tvaru platní z prameňov vlasov vytvorí aj atraktívny vlnitý účes. Orava Tenera sa po zapnutí rýchlo nahrieva, už do 15 sekúnd je pripravená na použitie a v režime Turbo sa ohreje na maximum už do 2 sekúnd. Rešpektuje individuálnu kvalitu vlasov, preto umožňuje nastaviť teplotu nahriatia platní od 150 do 230 0C.

Neprehliadnite:
Dôsledná starostlivosť o pleť v 2 krokoch

Aktuálna teplota je prehľadne zobrazená na LED displeji. Pomocníčka na dvojitú úpravu vlasov ergonomicky sadne do ruky. Ľahko sa obsluhuje a má hmotnosť len 300 g, takže ani po úprave hustej hrivy nebudete mať presilené zápästie. Má dlhú elektrickú šnúru s kĺbom otočným o 3600, je vybavená teplotným zámkom a zámkom na uzamknutie pántu čeľustí pre jednoduché skladovanie. Keďže sa ľahko prenáša a výborne slúži na každodenné vytváranie účesov, nezabudnite si ju pribaliť aj do batožiny na dovolenku, či na pracovnú cestu.

Chcete očariť dokonale vyžehlenými vlasmi, či sexi vlnami, Tenera zatvorena

Pomocníčka pre vlasové záležitosti 2 v 1 Orava Tenera môže byť vaša za 24,90 €.

Viac informácií o kvalitných elektrospotrebičoch pre krásu a zdravie – ako aj o pomocníkoch, ktorí vám uľahčia prácu v domácnosti a postarajú sa o vašu zábavu v čase voľna – nájdete na:

www.orava.eu

Súťaž s Oravou

Zapojte sa do súťaže o vlasovú pomocníčku Orava Tenera 2 v 1. Stačí, ak odpoviete správne na jednoduchú súťažnú otázku!
 
Súťažná otázka: Aký typ platní je použitý v Tenera 2 v 1?
a)  teflónové
b)  kovové
c)  keramické
 
Súťaž bude vyhodnotená dňa 15.09.2020