Vôňa nastupujúcej jesene – to je Hudba a víno v Trebišovskom kaštieli. Kto by odolal pestrej ponuke?


4224   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Hudba a víno v kaštieli, múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína

Múzeum a Kultúrne centrum Južného Zemplína v Trebišove, kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, organizuje podujatie s názvom Hudba a víno v kaštieli 13. septembra od 14. do 18. hodiny v areáli kaštieľa.

Neprehliadnite:
Aké boli začiatky divadelníctva na Zemplíne?

Na Zemplín sme si zvykli chodiť za poznávaním tunajšej zemianskej histórie, za zážitkami, ktoré inde nenájdete i za vínom, akému páru niet. V takomto duchu sa ponesie aj pripravované podujatie v Trebišovskom kaštieli. V septembrovú nedeľu pre všetkých návštevníkov pripravili organizátori bohatý program. Nebude chýbať prehliadka kaštieľa, handmade trhy, program pre deti, interaktívna drevorezba Erika Trelu Cesta k sebe – tancuj v drevenom objatí. Zahrá nám Mestská hasičská dychová hudba zo Sečoviec. Cena vstupu na podujatie sú 2 €. Milovníci Tokajského vína budú mať možnosť si pochutnať na degustácií 7 druhov vín vinára Matúša Vdovjaka s poplatkom 10 €. Jazda na historickom traktore bude možná za príplatok 1 €.

Vôňa a chuť tokajských vín

„Pomaly jesenné popoludnie sa bude niesť v príjemnom duchu s dychovou hudbou a sladkou vôňou Tokajských vín. Nezabudli sme ani na deti. Preto sme pripravili kreatívne aktivity s vinárskou tematikou a hľadanie pokladu v labyrinte anglickej záhrady nášho kaštieľa,“ povedala Beáta Kereštanová, riaditeľka Múzea v Trebišove.

Hudba a víno v kaštieli, múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína

Organizátorom podujatia Hudba a víno je kultúrne zariadenie Košického samosprávneho kraja, Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove.

Viac informácií o podujatí nájdete na:
www.muzeumtv.sk