Deň matiek sa blíži! Už máte pre svoju maminu šikovný darček? Naše námety sú skvelé tipy!

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Deň matiek, Orava, lexikon.sk

Deň matiek tohto roku vychádza na nedeľu 8. mája. Tento sviatok je každoročne príležitosťou svojej mame, maminke a mamine oficiálne aj s kyticou v ruke poďakovať za všetko, čo pre nás robí. Každodenne, neúnavne, nezištne, z lásky. Lebo tak to mamy robievajú. Bez ohľadu na to, či ich deti majú sedem, alebo tridsaťsedem rokov.

Maličkosť a ešte niečo k tomu…

Potešia sa kvetinám, pohľadnici, magnetke na chladničku so srdiečkom, bonboniére. Ak by ste sa ich však opýtali, čo iné by sa im zišlo, určite povedia, že nič. Všetky ženy, teda aj maminy sa rady skrášľujú. Potešia sa komplimentu, ako im to dnes svedčí. A nezáleží, či majú tridsať, či štyridsať. O to viac, keď “dozreli” ako dobré vínko do seniorského veku. Ak chcete tento rok svoju maminu obdarovať aj väčším darčekom ako je božtek na líčko, darujte jej elektro pomocníka na úpravu vzhľadu od slovenskej značky Oravy. Pri kúpe vybraných produktov značky Orava v čase ešte do 8. mája sa môžete aj vy sami zapojiť do súťaže. Cenou je atraktívny elektrospotrebič pre krásnu pleť a zdravie prínosových dutín – tvárovú saunu s kozmetickým zrkadlom Orava FI-300.

Tipy na ďalšie šikovné darčeky pre maminy

Pleť ako ruža je snom každej ženy. Aj našich mám, ktorým už čas nemilosrdne namaľoval vrásky okolo očí, na čele aj v kútikoch úst. Čas zastaviť nedokážeme. Môžeme však aspoň zmierniť jeho nešetrné účinky a pleti prinavrátiť bez použitia chémie a chirurgických zákrokov sviežejší vzhľad, viac pružnosti, zjemníme vrásky. Maminu akiste poteší masážny prístroj na tvár Orava MP-700 . Je to kvelý pomocník mini rozmerov a mušej váhy, zato extrémne zacielený na maximálne dosiahnutie výsledku. Vďaka iontoforéze a vibračnej masáži vyhladzuje vrásky. Výživné látky z krémov a emulzií pomáha aplikovať do bazálnej vrstvy pokožky, takže zdvojnásobí ich blahodarný efekt. Pokožku prekrví, rozjasní a rozžiari pleť. Dômyselný dizajn jeho masážnej hlavice v tvare T bol vyvinutý s cieľom uľahčiť jeho používanie a maximalizovať očarujúci výsledok.
Kúpite ho len za 16,90 €.

Orava, Deň matiek, lexikon.sk

 

Neprehliadnite:

Dajte stopku suchému vzduchu u vás doma a užívajte si výhody aromaterapie, Orava HUM42, zvlhcovac vzduchu, domaDomáca pohoda s benefitom. Dajte stopku suchému vzduchu a užívajte si výhody aromaterapie u vás doma!

Proti stresu a únave

Aj maminy si môžu dopriať refresh pleti s pomocou tvárovej sauny s kozmetickým zrkadlom a LED svetlom Orava FI-300. Sauna vytvára jemnú vodnú paru s teplotou 40 0C. V jej jemnom a liečivom objatí pleť na tvári a dekolte pookreje – pokožku hĺbkovo vymasíruje a hydratuje ju, otvorí póry pre efektívnejšie čistenie. Pripraví tak pleť na masívne prijímanie živín a blahodarných esencií z výživných krémov, masiek a kúr, ktoré si po inhalácii a vyčistení pleti tonikom alebo pleťovou vodou môže žena naniesť na tvár a dekolt. Inhalácia má okrem krásy prínosy aj pre zdravie.

Orava, Deň matiek, lexikon.sk

Vdychovanie pary a jej pôsobenie na tvár zmierňuje pocit stresu a únavy, odbúrava napätie mimických svalov a pri nádche a prechladnutí uvoľňuje nosové a čelové dutiny. Sauna na tvár má v hornom vyklápateľnom kryte integrované aj kozmetické zrkadlo, ktoré maminám vďaka LED svetlu poskytne dobrý výhľad na to, v akom stave je ich pleť a výborne im poslúži pri každodennom čistení pleti a líčení.
Kúpite ju za 59,90 €.

Stále platí: vlasy – koruna krásy

Ak vaša mamina preferuje pri úprave účesu klasiku s bohatými možnosťami využitia, ocení multifunkčný kulmofén Orava KF-300 s 5 rôznymi násadcami. K dispozícii má klasický fén, kefu na tvarovanie vĺn, kulmu na kučery, hrebeň pre hladký účes a až 38 mm kefu, ktorá aj jemné a redšie vlasy nadvihne, takže budú pôsobiť plnšie a objemnejšie. Nechýba jej ani tlačidlo studeného vzduchu Cool pre fixovanie účesu, ktorým obyčajne disponujú iba fény.
Jej cena je 17,90 €.

Deň matiek, Orava, lexikon.sk

Nielen na Deň matiek jemná ako vánok…

Dobrým tipom na darček pre mamy je aj elektrická manikúrovej a pedikérskej súpravy 5 v 1 Orava Lyra. Na profesionálnu úpravu v pohodlí domova má až 5 násad s rôznymi povrchmi v tej najvyššej kvalite a s dlhou životnosťou. Podľa potrebnej intenzity ošetrenia umožňuje nastaviť nižší alebo vyšší stupeň otáčok a obrusovanie, opilovanie a formovanie môže začať. Plstená násada sa hodí na leštenie nechtov, brúsny valček z bieleho korundu je určený na tvarovanie a skracovanie akrylových aj prirodzených nechtov, odstrániť kutikulu na bokoch a vrchu nechtov dokáže diamantová brúska s karbidom kremíka a niklová brúska poslúži na presné opilovanie nechtov. Na zrohovatenú kožu na chodidlách môžu maminy použiť brúsku na brúsny papier. Orava Lyra je vkusne zabalená v úložnom puzdre aj na cesty, ktoré vyzerá ako darčekové balenie. Kúpite ju len za 17,90 €.

Deň matiek, lexikon. sk, Orava

Deň matiek je pomaly tu a tieto a ďalších 25 šikovných elektro pomocníkov na úpravu vzhľadu i pre zdravie nájdete v ponuke na: www.orava.eu

Súťaž s Oravou

Zapojte sa do súťaže 1x multifunkčný kulmofén Orava KF-300. Stačí, ak odpoviete správne na súťažnú otázku:
 
Koľkými nadstavcami na úpravu vlasov je vybavený kulmofén Orava KF-300?
a)  3
b)  5
c)  7
 
Súťaž bude vyhodnotená dňa 10.5. 2022