Inšpirujte sa darčekmi pre mužov a potešte toho svojho. Určite to ocení a vzájomné puto bude silnejšie…


329   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
inšpirujte sa

Inšpirujte sa, milé dámy, darčekmi pre mužov! Aj keď sa ženám nestáva príliš často, že sú pri výbere darčeka pre svojho partnera bezradné, stať sa to môže. Obzvlášť, ak máte partnera, ktorý má nejaký sviatok takto relatívne tesne po Vianociach a nápady ste si vyčerpali práve na ne. Každopádne, máme pre vás niekoľko tipov pre inšpiráciu.

Kvalitná peňaženka

Ak chcete svojmu partnerovi darovať niečo praktické, čo bude využívať na dennej báze, môžete mu kúpiť kvalitnú peňaženku. Tú predsa bude nosiť so sebou každý deň, takže sa nemusíte obávať, že by išlo o darček, ktorý bude niekde zapadať prachom.

inšpirujte sa


Klasické hodinky alebo smart?

Pri doplnkoch ešte ostaneme. Ďalším tipom v poradí sú totižto hodinky. Tu záleží na vašom partnerovi, či budú pre neho vhodnejšie klasické hodinky, alebo budú lepšou voľbou smarthodinky. Ale veď ho predsa poznáte, takže už teraz určite viete, aké by ste skôr vybrali.

Niečo pre jeho hobby

Peňaženka, či hodinky sú takým všeobecnejším darčekom (takmer) pre každého. Ak chcete vybrať niečo špecifickejšie, zamerajte sa na záľuby svojho partnera. Pozor však v prípade, že sa venuje niečomu špecifickejšiemu, napríklad poľovníctvu. Poľovnícka termovízia Pulsar by bol síce exkluzívny darček, ale zrejme budete mať ťažkosti vybrať takú, ktorá bude parametrami spĺňať partnerove požiadavky. Môžete sa však s ním poradiť. Iste, prídete o „moment prekvapenia“, ale veď už nie ste deti.

Neprehliadnite:

podnikať

Chcete podnikať?
Využiť služby externých spoločností je niekedy to najlepšie, čo môžete urobiť.  

Herná konzola

Teraz vám možno so smiechom napadlo, že muži sú predsa večné deti. A to nás vedie k ďalšiemu tipu na darček pre vášho partnera. Je ním herná konzola. Takýmto darčekom zaručene zabodujete u väčšiny mužov.

Darčekový kôš

Ak ste si nevybrali nič z vyššie uvedeného a ani vás to neinšpirovalo k nákupu niečo iného, vašou záchranou môžu byť exkluzívne darčekové koše pre mužov. Každý si predsa rád pochutí na produktoch tej najlepšej kvality a váš partner zaručene nebude výnimkou. A možno sa s vami aj podelí. (FU)

Foto: Mediteraneo / Stock.adobe.com a pixabay