Ako docieliť zväčšenie pŕs bez operácie? V lete celkom zaujímavá otázka, na ktorú poznáme odpoveď

Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Prirodzené zväčšenie poprsia

Ako docieliť zväčšenie pŕs bez operácie? Aj takúto otázku si v letnom období položí v tichosti vo svojom vnútri  nejedna žena. Veľkosť ženského poprsia je výsledkom genetického vývinu počas života. Sme v 21. storočí a ženy majú kontrolu nad svojím telom. Je iba na nich, ako s ním plánujú zaobchádzať. Pokiaľ sú z akéhokoľvek dôvodu nespokojné s veľkosťou poprsia, potom majú plné právo sa rozhodnúť pre zväčšenie svojich pŕs.

Plastické operácie sú invazívnym riešením, ktoré je zároveň veľmi nákladné. Preto sme pre vás pripravili sériu (cenovo dostupnejších) tipov, ktoré môžete bez obáv vyskúšať s cieľom zväčšenia svojich pŕs. V článku nájdete dva hlavné tipy a potom dva vedľajšie, ktoré vám pomôžu hľadať a nájsť riešenie a v konečnom dôsledku určite aj zvýšiť vlastné sebavemie.

Správne cvičenie zabezpečí zväčšenie pŕs!

Pravidelné a správne cvičenie vám môže pomôcť pri zväčšení poprsia. Jednotlivé cviky je možné vykonávať doma, nie sú potrebné žiadne špeciálne posilňovacie nástroje. Ako konkrétne? Môžete začať s kľukmi, v 2 až 3 sériách po 10 úkonov. Ďalej môžete pokračovať kľukmi o stenu. Opäť odporúčame skôr začať s menším počtom sérií po 10 úkonov. Tretím cvikom, ktorý stojí za vyskúšanie sú brušáky. Všetky tieto cviky nejakým spôsobom ovplyvňujú hrudné svaly a po čase začnú pôsobiť aj na veľkosť, tvar a pevnosť vášho poprsia. 

Neprehliadnite:
Zdravie nadovšetko! Bakteriálna vaginóza spôsobuje vážne zdravotné problémy. Vyvarujte sa im

Tabletky na zväčšenie pŕs

Ďalší spôsob, ako riešiť tento problém, je prostredníctvom liekov. V prípade, že neviete, aký produkt zvoliť, môžete sa pozrieť na recenzie tabletiek na zväčšenie pŕs. Nezabúdajte, že ide o vaše zdravie, a preto je dôležité si zvoliť kvalitný a overený produkt. Odporúčame napríklad výživové doplnky BreastExtra, ktoré sa vyznačujú pomerne rýchlymi a výraznými výsledkami v oblasti zväčšenia a spevnenia pŕs, sú zdravotne nezávadné a dokonca zlepšujú stav pokožky. Tabletky predstavujú menej invazívne riešenie akým je plastická operácia, kým dosahujú podobnej hladiny úspešnosti, za oveľa nižšie náklady a s výsledným efektom, o ktorý ide – zväčšenie pŕs. 

Na veľkosti záleží!

Pre správny rast vášho poprsia je nevyhnutné si zvoliť a nosiť správny typ podprsenky. Veľkosť podprsenky totiž hrá dôležitú úlohu pri kontrole ovísania, teda pevnosti pŕs. 

Nepodceňujte masáž

Taktiež sa odporúča masáž prsníkov, minimálne raz za deň. Takáto aktivita zvyšuje krvný obeh, ktorý vedie k hladkému toku hormónov, a teda by eventuálne mala dopomôcť k zväčšeniu poprsia. Pokiaľ vám nesedí cvičenie, výživové doplnky ani masáže, potom môžete skúsiť špeciálnu diétu (mlieko, morské plody, kuracie mäso, rôzne orechy a iné zdravé produkty).

Pre viac informácií, poradenstvo a samotné produkty navštívte overeného predajcu na slovenskom trhu: www.megaprsia.sk/