Vianočná atmosféra. Ako si doma vytvoriť túto magickú čarovnú náladu? Aj s tým vám pomôže KiK


487   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
Vianočná atmosféra

Vianočná atmosféra nie je len o darčekoch pod stromčekom či vôňach sviatočných jedál. Je o magickom okamihu, keď sa stretne celá rodina, a naše domovy sa premenia na miesto plné ľudského tepla a kúzla.

Vytvoriť tú správnu vianočnú atmosféru môže byť pomerne jednoduché. Stačí mať správne dekorácie, ktoré dodajú vašim priestorom to pravé vianočné čaro. A to aktuálne nájdete v širokej ponuke dekorácií od KiK.

Symboly Vianoc

Začnime s ikonami Vianoc – drevenou LED hviezdou či stromčekom, ktoré nie sú len bežnou dekoráciou.

Vianočná atmosféra

LED hviezda, 6,49 €

Tieto originálne ozdoby slúžia aj ako tlmené osvetlenie, ktoré sa môže stať centrom Vášho vianočného stola, alebo nájdu svoje miesto v ktorejkoľvek inej miestnosti.

Vianočná atmosféra

LED stromček, 7,49 €

Symbolom a tradíciou každých Vianoc je tiež adventný veniec. Dnes už však neplatí, že musí byť len okrúhly, trendom sú aj podlhovasté tvary. V KiK nájdete napríklad stojan na čajové sviečky, ktorý môžete využiť práve na vytvorenie originálnej alternatívy adventného venca.

Vianočná atmosféra

Stojan na čajové sviečky, 8,99 €

 

Neprehliadnite:

osvetlenie

Ako vybrať osvetlenie? Hra so svetlom v interiéri je často veľké dobrodružstvo. 

 

Hravé a veselé

Aké by to boli Vianoce bez vianočných škriatkov? Títo malí kamaráti prinášajú do Vašich domovov radosť a pohodu. Či už sú na poličke, v knižnici, alebo dokonca pri vianočnom stromčeku, škriatkovia sú zárukou vianočnej nálady. Nájdete ich v červenej a šedej farbe, a tak sa dajú ľahko zladiť k Vašej výzdobe.

KiK, dekoračný škriatok

Dekoračný škriatok, rôzne veľkosti, od 3,99 €

KiK nájdete tiež umelé šišky, snehové guľôčky či hviezdy. Tie môžete použiť na vyzdobenie stromčeka, adventného venca, alebo len voľne porozkladať na stôl, podľa Vášho vkusu.

Výzdoba, KiK

Výzdoba , 1,99 €

Výhodou je, že tento typ ozdôb nikdy nevyjde z módy, a tak ich môžete využívať aj ďalšie roky. 

Ilustračné foto: pixabay

Viac na: www.spolocnost.kik-textilien.sk