100 chutí nášho Slovenska počas Veľkej noci! Mnohoraké pôžitky prináša spoločnosť Karloff…


2090   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:

100 chutí Slovenska vynikne napríklad počas sviatočných chvíľ. Neobyčajné vône a chute bývajú totiž tradične súčasťou veľkonočnej atmosféry. V tejto súvislosti treba upozorniť a vyzvať na opatrnosť a zodpovednosť, s akou sa žiada pristupovať k objavovaniu nových tatranských chutí… Takých, ktoré sú už dobre známe a osvedčené i takých, ktoré prinášajú nové receptúry tatranských originálov TATRATEA!

Bez veľkej námahy sa dá zistiť, že skúsení tatranskí mixológovia mysleli na nadchádzajúce sviatočné chvíle. Predvídavo pripravili 100 chutí v receptoch na svieže drinky. Nebudete na ne potrebovať žiadne špeciálne ingrediencie a aj tak dosiahnete niečo výnimočné. Na tieto tipy chutí a vôní, ktoré k nadchádzajúcim sviatočným dňom patria, tak skoro naozaj nezabudnete…

TREAT

Tento ružový drink je sladký a osviežujúci. Rozmazná vás, objíme, uspokojí všetky vaše túžby. Volá sa TREAT, čo môžeme preložiť ako potešenie či pôžitok. A veru tak, tento drink je jeden veľký pôžitok, ktorý si zaslúžite.

100 chutí

Potrebujete: 40 ml TATRATEA 37 % IBIŠTEK & ČERVENÝ ČAJ 200 ml prosecco 10 ml jahodový sirup ľad ovocie na ozdobu podľa chuti.
Postup: do pohára s ľadom nalejte 40ml TATRATEA 37%, pridajte 10ml jahodového sirupu a zalejte 200ml prosecca. Môžete ozdobiť obľúbeným ovocím, ideálne lesným. Sadnite si a vychutnávajte si moment pokoja či zábavy s TREAT.

 

SUMMER TEA

Aby bol život v rovnováhe, druhý drink je značne jednoduchší ako ten predchádzajúci. A má krásny názov, pretože začiatok apríla, to už je čas seriózne plánovať letnú dovolenku a takto sa na ňu tešiť!. A prečo nie rovno s motiváciou – drinkom SUMMER TEA?

100 chutí

Potrebujete: 40 ml TATRATEA 32% CITRUS 200 ml sóda trstinový cukor mäta limetka
Postup: je tentoraz rýchly, aby ste mohli premýšľať nad svojím oddychom či dobrodružstvom. Mätu, limetku a trstinový cukor popučte v pohári, pridajte ľad, zalejte 40ml TATRATEA 32% CITRUS a sódou. Premiešajte a vychutnávajte!

Neprehliadnite:

Tatranský národný park a fotografie k jubileu
V depozitároch ukryté tajomstvá tatranskej prírody.
Viete, ako sa dostali z Priečneho sedla do múzea?

COCO LOCO

Tropická príchuť ananásu si vás podmaní. Vyskúšajte drink COCO LOCO s TATRATEA 22 %. Jeho príprava je naozaj jednoduchá.

Tatranský čaj TATRATEA 22 kokos, Námorníková žena

Potrebujete: 40 ml TATRATEA 22 % COCONUT, 10 ml čerstvej ananásovej šťavy,15 ml vanilkového sirupu.
Postup: 40 ml TATRATEA 22 % COCONUT, pridáte 15 ml vanilkového sirupu, 1000 ml ananásovej šťavy, ľad. Vyšejkujeme a podávame.

TATRATEA 100 chutí tatranských končiarov a dolín 

TATRATEA výborne ladí s jednoduchými drinkami s tonikom a inak to nie je ani s príchuťou ORIGINAL. Drink ICE TURN si obľúbite ak vám chutili tonikové drinky, ktoré sme vám ukázali v minulosti. Vyskúšajte aj tento!

100 chutí

Potrebujete: 200 ml TONIC 40 ml TATRATEA 52 % ORIGINAL 20 ml bazového sirupu ľad
Postup: K 40ml TATRATEA 52% ORIGINAL a 20ml bazového syrupu pridajte ľad a zalejte tonikom. Jednoduchšie to už snáď nejde, ale nie je to ani nutné. Veď niektoré veci netreba komplikovať a v prípade týchto drinkov to 100% platí. Môžete ozdobiť čerstvými bylinkami alebo plátkom citróna.

Nazdravie! Iba s pocitom zodpovednosti!

Pamätajte, že sloboda je aj o zodpovednosti; za seba a za iných! Platí to najmä v dňoch sviatočných. Len s rozumom a rešpektom vieme byť zodpovední. Konzumácia alkoholu je dovolená iba osobám starším ako 18 rokov!

Viac na:
www.tatratea.com
www.eshopkarloff.sk