Podporte správnu životosprávu svojho psa a váš miláčik sa vám zavďačí a lásku 100-krát opätuje


302   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
správnu životosprávu

Na správnu životosprávu a trávenie psa musí každý majiteľ štvornohého miláčika myslieť. Veď ako každý člen rodiny, aj náš milovaný kamarát si zaslúži tú najlepšiu a bezvýhradnú starostlivosť. Presne takú, aká sa mu môže od nás dostať. To platí hneď dvojnásobne pri psoch, za ktorých rozhodujete – ako ich milujúci majitelia a páni – iba vy. Dajte si pri výbere stravy pre ne naozaj záležať.

Každodenná psia potrava

Slovenskí výrobcovia ponúkajú široké spektrum tých najlepších granúl pre vašich štvornohých miláčikov a môžete si vybrať pre rôzne rasy, veľkosti a vek psov. Všetky tieto psie granule sú komplexnou zložkou stravy. Preto ich nemusíte po určitom období psovi vymieňať a môžete mu ich zaradiť do dennej ponuky na dlhodobej báze. Pri výbere granúl je rozdiel nielen v rase psa, ale aj jeho veku, prípadne kilogramoch, preto dbajte aj na tieto faktory, keď vyberáte nové granule.
Kvalitné najlepšie granule pre psov Panakei neobsahujú žiadne konzervačné látky, žiadne pridané umelé farbivá, lepok, ani dochucovadlá.

Neprehliadnite:

podpora imunity

Podpora imunity a ochrana pred vírusmi.
Prečo sú beta-glukány pre telo také dôležité a nenahraditeľné? 

 

Správnu životosprávu treba zohľadniť pri veku a veľkosti psa

Pri naturálnych granulách Panakei si môžete byť istí ich kvalitným zložením a určite nimi budete dávať svojmu psovi to najlepšie, čo môžete. Vyberajte podľa veľkosti svojho psa, prípadne ak máte doma šteňa, tak zvoľte granule pre šteniatka. Ich tráviaca sústava ešte totiž nie je taká vyvinutá ako u dospelého psa. Tieto granule sú svojim zložením prispôsobené práve pre ne.

trávenie psa, lexikon.sk


Trávenie psa a tie s
právne rozhodnutia 

Zvolením správnych granúl budujete svojmu psovi obranyschopnosť a pomáhate mu s vývojom tráviacej sústavy, čím mu následne aj uľahčíte spracovávanie stravy, t. j. trávenie psa. Všetky Panakei granule obsahujú kvalitné zdroje živočíšnych bielkovín. Takto viete, že svojmu psovi dávate to najlepšie, čo trh ponúka a nezaťažujete tak jeho tráviaci systém. Ten by v opačnom prípade pri nekvalitnej strave mohol naozaj trpieť. Okrem nepríjemného zápachu, ktorý môže namáhaná tráviaca sústava spôsobovať, tak pes aj trpí a môžu sa u neho preukázať ako zápcha, tak aj príliš časté vyprázdňovanie.

Zdroj obrázku: pixabay a archív redakcie