VELO FEST – mimoriadna koncertná udalosť na sklonku leta a extra porcia tanca a zábavy!


2681   -   0
Letenky, Pelikan, Slovensko
Pobyty, Slovensko, Dovolenka
Share:
VELO FEST Majk Spirit

Prázdniny a leto sa chýlia ku koncu, hudobným festivalom však ešte stále neodzvonilo! Bratislavčania i návštevníci hlavného mesta si môžu posledný augustový piatok 27. 8. užiť pod šírym nebom. A s rukami hore a fandiac svojim obľúbeným interpretom na mega koncertnej udalosti konca leta – VELO FEST na Dostihovej dráhe v Bratislave-Petržalke! 

Počas 5-hodinovej divokej jazdy na vlnách rapu, hip-hopu aj soulu sa na pódiu v plnej paráde predvedie elita slovenskej hudobnej scény ako Majk Spirit (titulný obr.), Tina, Moja reč (na obr.), DJ Grimaso a ďalší. Naplno svoje umenie rozbalia na obľúbenom mieste Bratislavčanov – na petržalskej Dostihovej dráhe. Brány areálu sa otvoria už o 17.00 hod. Účastníci VELO FESTu si môžu elektrizujúcu festivalovú atmosféru vychutnávať všetkými zmyslami až do hodiny pred polnocou do 23.00 hod. Hypemanom VELO FESTu bude známy moderátor relácie Hip Hop Reality a zabávač Marcel Osztas alias Osťo.

VELO FEST Moja reč, lexikon,

Neprehliadnite:
Osviežujúce a vždy poruke žuvačky Mentos Pure Fresh.
Lákajú šťavnatou náplňou. Odoláte?

Vstup na podujatie je zadarmo

Po registrácii na podujatie príde do mailovej schránky odosielateľa potvrdzovací mail. Ten zaistí miesto na tejto veľkej hudobnej udalosti na sklonku leta, ktorá má obmedzenú kapacitu len 1 000 miest. Organizátorom podujatia je v spolupráci s viacerými prestížnymi agentúrami spoločnosť British American Tobacco. Od novembra 2020 prináša všetkým dospelým užívateľom nikotínových produktov modernejšiu a potenciálne menej rizikovú alternatívu klasickej cigarety – nikotínové vrecúška VELO*. Práve podľa nich dostalo podujatie svoje pomenovanie.

Leto je zábava a zábava je VELO FEST

 „My sami milujeme kvalitnú hudbu, zábavu a letné festivaly. Preto chceme aj ľuďom sprostredkovať ten skvelý pocit, že krásny piatkový večer na konci augusta prežili naplno, užili si ho na 100 % – a to sa nám, myslím, v spoločnosti skvelých slovenských interpretov aj podarí. Preto by som rád privítal všetkých dospelých Bratislavčanov, návštevníkov mesta aj turistov na našom podujatí, kde – okrem pokrmov pre dušu vo forme poctivých hudobných porcií – na nich čaká aj skvelý catering a atraktívne VELO FEST aktivity,“ pozýva Štěpán Michlíček, generálny riaditeľ British American Tobacco pre Českú republiku a Slovensko.

VELO FEST

Viac informácií o podujatí a možnosť registrovať sa na VELO FEST 27. 8. 2021 nájdete na www.govelo.sk a na sociálnej sieti Facebook VELO SK.